fbpx
Skip to content Skip to footer

Cykl szkoleń z dofinansowaniem

Vethink Academy we współpracy z Dolnośląską, Lubuską, Śląską, Wielkopolską oraz Zachodniopomorską Izbą Lekarsko-Weterynaryjną zapraszają na cykl szkoleń z kompetencji miękkich dla lekarzy weterynarii

logo projektu

Projekt narodził się z potrzeby poszukiwania oddolnych rozwiązań, które wpłyną na kondycję psychiczną lekarzy weterynarii. Tym samym mamy nadzieję, że zaangażowanie środowiska w dyskusję wokół takich tematów jak wypalenie zawodowe, depresja czy wellbeing. Program szkoleń powstał na podstawie wyników  przeprowadzonych przez nas ankiet. Bezsprzecznie pokazały one, że współczynnik występowania stresu oraz chronicznego zmęczenia jest bardzo wysoki dla naszej grupy zawodowej. W związku z tym, z inicjatywy pięciu Okręgowych Izb Lekarsko-Weterynaryjnych, Vethink Academy przygotowało cykl szkoleń, mających na celu podnoszenie świadomości oraz jakości zdrowia psychicznego środowiska weterynaryjnego w Polsce. Specyfika pracy w zawodzie lekarza weterynarii nie pozostawia złudzeń – stres jest nieodłącznym elementem pracy i nie da się go całkowicie wyeliminować. Natomiast wraz z naszymi ekspertami chcemy przedstawić lekarzom weterynarii skuteczne techniki oraz narzędzia, by wspomóc ich w codziennej pracy.

Szkolenia odbędą się w formie on-line. Każdy kto zapisze się na szkolenia, poza dostępem do wydarzenia na żywo, otrzyma również dostęp do nagrania ze szkolenia na okres 14 dni. 

Cel projektu realizowany jest poprzez edukację prozdrowotną, dotyczącą: 
 • budowania zdrowej kultury pracy,
 • zarządzania stresem i energią własną w trudnych sytuacjach,
 • podnoszenia samoświadomości i budowania odporności psychicznej,
 • budowania relacji z klientami i współpracownikami
Dla kogo?

Szkolenia przeznaczone są dla wszystkich lekarzy weterynarii, zarówno lekarzy weterynarii wolnej praktyki, inspekcyjnych oraz urzędowych

Dofinansowanie

Projekt realizowany jest na terenie całego kraju, we współpracy z Dolnośląską, Lubuską, Śląską, Wielkopolską i Zachodniopomorską Izbą Lekarsko-Weterynaryjną oraz partnerem – Vethink Academy. Lekarze weterynarii przynależący do jednej z pięciu powyższych Izb Okręgowych mają możliwość uczestnictwa w szkoleniach bezpłatnie, ponieważ płatnikiem ich udziału będzie Izba. W celu weryfikacji, w formularzu zgłoszeniowym będzie wymagane podanie nr PWZ. Lekarze weterynarii z pozostałych Izb mogą wziąć udział w szkoleniach wykupując uczestnictwo w poszczególnych szkoleniach lub dostęp do całego cyklu.

Koszt udziału w jednym szkoleniu: 240 zł + VAT
Koszt udziału w cyklu szkoleń (7 spotkań): 1400 zł + VAT​
Kiedy?

Środy, godz. 17:00 – 20:00

Wyślij zgłoszenie

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Rodzaj uczestnictwa
Chcę wziąż udział w:
Składam zamówienie jako
Pole akceptacji
Pole akceptacji
Pole akceptacji
Na podstawie danych osobowych (w tym, numeru prawa wykonywania zawodu) dokonujemy weryfikacji czy dany uczestnik kwalifikuje się do bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniu, gdzie płatnikiem uczestnictwa jest Dolnośląska, Lubuska, Śląska, Wielkopolska lub Zachodniopomorska Izba Lekarsko-Weterynaryjna. Jeżeli uczestnik nie jest zarejestrowany w jednej z powyżej wymienionych Izb dofinansowujących projekt, po złożeniu zamówienia zostanie wystawiona faktura pro forma, którą należy pobrać i opłacić przelewem tradycyjnym. Dostęp do szkolenia oraz nagrania jest przyznawany po opłaceniu faktury i zaksięgowaniu wpłaty.
Administratorem danych jest Clinic Invest Spółka z o.o. z siedzibą w Stawigudzie przy ul. Jarzębinowej 24.
Możesz zgłosić sprzeciw wobec otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną w każdej chwili pisząc na edu@vethink.eu. Jeżeli podałeś swój numer telefonu, ale zdecydujesz się odwołać swoją zgodę na komunikację tym kanałem, również napisz na edu@vethink.eu. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Pełna informacja o regułach przetwarzania Twoich danych dostępna jest w zakładce Polityką Prywatności.

Porozmawiajmy! – bezpłatna konsultacja

Czas trwania: 15-30 minut
Podczas rozmowy zapytamy o to, z czym borykasz się Ty lub Twój zespół. Dzięki temu dopasujemy do tych potrzeb tematykę, narzędzia oraz eksperta. 

  Naszą misją jest podnoszenie jakości życia zespołów weterynaryjnych.

  Adres

  Clinic Invest
  ul. Jarzębinowa 24
  11-034 Stawiguda

  Kontakt

  +48 787 071 953

  Vethink © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone