fbpx
Skip to content Skip to footer

„Empatia, sympatia i współczucie”

 3 godzinne szkolenie online
 20.09.2023 r. 
 17:00-20:00
 14-dniowy dostęp do nagrania szkolenia
 możliwość uzyskania 100% dofinansowania

Żuber banner wąski
Opis szkolenia​:

Jak wszyscy dobrze wiemy, leczenie zwierząt to dużo więcej niż tylko badanie i stawianie diagnoz. Praktykowanie medycyny weterynaryjnej wiąże się z obserwowaniem i przechodzeniem samemu przez wiele trudnych emocji. Między innymi może to być smutek ze względu na stan zdrowia pacjenta, żałoba, frustracja związana z przeszkodami w leczeniu, obwinianie siebie w obliczu wystąpienia komplikacji, strach przed oceną ze strony klientów czy kolegów po fachu oraz złość wynikająca z konfliktów w zespole, a także trudnych rozmów z opiekunami.  Każdego dnia, personel weterynaryjny musi mierzyć się z tymi trudnymi sytuacjami, opanowywać własne emocje, współpracować z zespołem, a przy tym wszystkim pozostać empatycznym wobec klientów. Jak dobrze wiemy nie jest to łatwe zadanie i może bardzo negatywnie wpływać na zdrowie lekarzy jak i całego zespołu.

Na szkoleniu:​​​
 • Oswoimy się z tematem empatii i innych kompetencji emocjonalnych, które są niezbędne w pracy
 • Poznamy również mechanizmy odpowiedzialne za regulację emocjonalną
 • Dowiemy się czym grozi i jakie są skutki braku regulacji emocjonalnej
 • Co najważniejsze, będziemy mieli szansę nauczyć się nowych technik, które pomogą nam rozwinąć niezbędne w pracy z ludźmi kompetencje emocjonalne
 • Przedstawimy jak chronić własny komfort i zdrowie psychiczne, przy równoczesnym uwzględnieniu potrzeb pacjentów i klientów
Prowadząca:​​

mgr inż. Magdalena Żuber – z wykształcenia zootechik, przez 13 lat pracowała w gospodarstwach. Była również współwłaścicielką przychodni weterynaryjnej w Krakowie. Trenerka Mentalna prestiżowej Akademii Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka. Terapeutka Spa&Wellness ze specjalnością masaży orientalnych i ajurwedyjskich. Instruktorka Jogi, Aerial Jogi, Stretchingu&Mobility.

Koszt udziału w jednym szkoleniu: 240 zł + VAT

Projekt realizowany jest na terenie całego kraju, we współpracy z Dolnośląską, Lubuską, Śląską, Wielkopolską oraz Zachodniopomorską Izbą Lekarsko-Weterynaryjną oraz partnerem – Vethink Academy.

Lekarze weterynarii przynależący do jednej z pięciu powyższych Izb Okręgowych mają możliwość uczestnictwa w szkoleniach bezpłatnie, ponieważ płatnikiem ich udziału będzie Izba. W celu weryfikacji, w formularzu zgłoszeniowym będzie wymagane podanie nr PWZ. Lekarze weterynarii z pozostałych Izb mogą wziąć udział w szkoleniach wykupując uczestnictwo w poszczególnych szkoleniach lub dostęp do całego cyklu.

Unikalne cechy i korzyści ze szkolenia:​​
 • Szkolenia online to 100% wiedzy bez dodatkowych kosztów dojazdu
 • Pierwszy w Polsce projekt realizowany na zlecenie Dolnośląskiej, Lubuskiej, Śląskiej, Wielkopolskiej oraz Zachodniopomorskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej
 • Tylko u nas! Możliwość uzyskania 100% dofinansowania na udział w cyklu szkoleń dla lekarzy weterynarii zarejestrowanych w jednej z powyższych Izb
 • 100% praktycznych porad – podczas szkoleń skupiamy się wyłącznie na takich rozwiązaniach, które mogą Państwo z powodzeniem wprowadzić od zaraz do swojej praktyki
 • Możliwość zadawania pytań – w trakcie szkoleń nasi eksperci udzielają odpowiedzi na pytania z czatu
 • Praktyczna forma – szkolenie przeprowadzamy w oparciu o case studies oraz wyniki badań
 • Wszyscy uczestnicy zapisani na wydarzenie otrzymają 14-dniowy dostęp do nagrania ze szkolenia
 • Uczestnicy biorący udział w wydarzeniu na żywo, otrzymają Certyfikat
Jak wziąć udział w szkoleniu?​​​
 1. Wyślij do nas zgłoszenie poprzez poniższy formularz 
 2. Zapisz datę 20.09.2023 r. w kalendarzu
 3. Sprawdź swoją skrzynkę mailową ponieważ tam znajdziesz wszystkie informacje organizacyjne (upewnij się czy wiadomość nie wpadła do SPAMu)

Wyślij zgłoszenie

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Rodzaj uczestnictwa
Chcę wziąż udział w:
Składam zamówienie jako
Pole akceptacji
Pole akceptacji
Pole akceptacji
Na podstawie danych osobowych (w tym, numeru prawa wykonywania zawodu) dokonujemy weryfikacji czy dany uczestnik kwalifikuje się do bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniu, gdzie płatnikiem uczestnictwa jest Dolnośląska, Lubuska, Śląska, Wielkopolska lub Zachodniopomorska Izba Lekarsko-Weterynaryjna. Jeżeli uczestnik nie jest zarejestrowany w jednej z powyżej wymienionych Izb dofinansowujących projekt, po złożeniu zamówienia zostanie wystawiona faktura pro forma, którą należy pobrać i opłacić przelewem tradycyjnym. Dostęp do szkolenia oraz nagrania jest przyznawany po opłaceniu faktury i zaksięgowaniu wpłaty.
Administratorem danych jest Clinic Invest Spółka z o.o. z siedzibą w Stawigudzie przy ul. Jarzębinowej 24.
Możesz zgłosić sprzeciw wobec otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną w każdej chwili pisząc na edu@vethink.eu. Jeżeli podałeś swój numer telefonu, ale zdecydujesz się odwołać swoją zgodę na komunikację tym kanałem, również napisz na edu@vethink.eu. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Pełna informacja o regułach przetwarzania Twoich danych dostępna jest w zakładce Polityką Prywatności.

Porozmawiajmy! – bezpłatna konsultacja

Czas trwania: 15-30 minut
Podczas rozmowy zapytamy o to, z czym borykasz się Ty lub Twój zespół. Dzięki temu dopasujemy do tych potrzeb tematykę, narzędzia oraz eksperta. 

  Naszą misją jest podnoszenie jakości życia zespołów weterynaryjnych.

  Adres

  Clinic Invest
  ul. Jarzębinowa 24
  11-034 Stawiguda

  Kontakt

  +48 787 071 953

  Vethink © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone