fbpx
Skip to content Skip to footer

Kontrola perfekcjonizmu i samoakceptacja

 3 godzinne szkolenie online
 5.04.2023 r. 
 17:00-20:00
 14-dniowy dostęp do nagrania szkolenia
 możliwość uzyskania 100% dofinansowania

pierwsze szkolenie
Opis szkolenia

Począwszy od pierwszych zajęć na studiach, poprzez egzaminy, pierwszą styczność z pacjentami po skończeniu studiów, a  skończywszy na rozmowach z wymagającymi klientami – praktykowanie medycyny weterynaryjnej nakłada na nas ogromną presję. Wielu z nas odczuwa potrzebę bycia perfekcyjnym/ą, obawia się popełnienia błędu i stara się za wszelką cenę, dać naszym pacjentom i klientom 100% naszej wiedzy, zdolności i uwagi.

Niestety, ta nieustająca presja – zarówno ta narzucana od zewnątrz, jak i ta odczuwana wewnątrz – może mieć bardzo negatywny wpływ na zdrowie psychiczne i fizyczne lekarzy weterynarii i personelu pomocniczego. Perfekcjonizm może wydawać się przydatną cechą, jednakże ma on także “mroczną stronę”.

Na szkoleniu:​​
 • Dowiemy się czym tak naprawdę jest perfekcjonizm, jaki ma wpływ na umysł i ciało, jak również na interakcje z innymi ludźmi i na naszą karierę
 • Nauczymy się jak “ujarzmiać” perfekcjonizm
 • Będziemy mieli szansę nauczyć się jak poskromić swojego “wewnętrznego smoka”
 • Poznamy również metody tworzenia środowiska w zespole, które ułatwi ten proces indywidualnym osobom
Prowadząca:​

lek. wet. Olivia Ogińska – Członkini Royal College of Veterinary Surgeons, Magister Psychologii Pozytywnej Stosowanej. Łącząc doświadczenia z pracy w zespole i wiedzę zdobytą na studiach, Liv stworzyła program szkoleń z obszaru inteligencji emocjonalnej. Liv jest zafascynowana wellbeingiem,  poprawą jakości życia, profilaktyką zdrowia psychicznego i tworzeniem narzędzi, które pomagają lekarzom weterynarii czerpać radość z życia zawodowego i osobistego.

Liv Ogińska

Koszt udziału w jednym szkoleniu: 240 zł + VAT

Projekt realizowany jest na terenie całego kraju, we współpracy z Dolnośląską, Lubuską, Śląską, Wielkopolską oraz Zachodniopomorską Izbą Lekarsko-Weterynaryjną oraz partnerem – Vethink Academy.

Lekarze weterynarii przynależący do jednej z pięciu powyższych Izb Okręgowych mają możliwość uczestnictwa w szkoleniach bezpłatnie, ponieważ płatnikiem ich udziału będzie Izba. W celu weryfikacji, w formularzu zgłoszeniowym będzie wymagane podanie nr PWZ. Lekarze weterynarii z pozostałych Izb mogą wziąć udział w szkoleniach wykupując uczestnictwo w poszczególnych szkoleniach lub dostęp do całego cyklu.

Unikalne cechy i korzyści ze szkolenia:​
 • Szkolenia online to 100% wiedzy bez dodatkowych kosztów dojazdu
 • Pierwszy w Polsce projekt realizowany na zlecenie Dolnośląskiej, Lubuskiej, Śląskiej, Wielkopolskiej oraz Zachodniopomorskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej
 • Tylko u nas! Możliwość uzyskania 100% dofinansowania na udział w cyklu szkoleń dla lekarzy weterynarii zarejestrowanych w jednej z powyższych Izb
 • 100% praktycznych porad – podczas szkoleń skupiamy się wyłącznie na takich rozwiązaniach, które mogą Państwo z powodzeniem wprowadzić od zaraz do swojej praktyki
 • Możliwość zadawania pytań – w trakcie szkoleń nasi eksperci udzielają odpowiedzi na pytania z czatu
 • Praktyczna forma – szkolenie przeprowadzamy w oparciu o case studies oraz wyniki badań
 • Wszyscy uczestnicy zapisani na wydarzenie otrzymają 14-dniowy dostęp do nagrania ze szkolenia
 • Uczestnicy biorący udział w wydarzeniu na żywo, otrzymają Certyfikat
Jak wziąć udział w szkoleniu?​​
 1. Wyślij do nas zgłoszenie poprzez poniższy formularz 
 2. Zapisz datę 5.04.2023 r. w kalendarzu
 3. Sprawdź swoją skrzynkę mailową ponieważ tam znajdziesz wszystkie informacje organizacyjne (upewnij się czy wiadomość nie wpadła do SPAMu)

Wyślij zgłoszenie

  Dane uczestnika

  Chcę wziąć udział w:

  Składam zamówienie jako:

  Osoba prywatnaFirma

  Dane do faktury


  Na podstawie danych osobowych (w tym, numeru prawa wykonywania zawodu) dokonujemy weryfikacji czy dany uczestnik kwalifikuje się do bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniu, gdzie płatnikiem uczestnictwa jest Dolnośląska, Lubuska, Śląska, Wielkopolska lub Zachodniopomorska Izba Lekarsko-Weterynaryjna. Jeżeli uczestnik nie jest zarejestrowany w jednej z powyżej wymienionych Izb dofinansowujących projekt, po złożeniu zamówienia zostanie wystawiona faktura pro forma, którą należy pobrać i opłacić przelewem tradycyjnym. Dostęp do szkolenia oraz nagrania jest przyznawany po opłaceniu faktury i zaksięgowaniu wpłaty.


  Administratorem danych jest Clinic Invest Spółka z o.o. z siedzibą w Stawigudzie przy ul. Jarzębinowej 24.


  Możesz zgłosić sprzeciw wobec otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną w każdej chwili pisząc na edu@vethink.eu. Jeżeli podałeś swój numer telefonu, ale zdecydujesz się odwołać swoją zgodę na komunikację tym kanałem, również napisz na edu@vethink.eu. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Pełna informacja o regułach przetwarzania Twoich danych dostępna jest w zakładce Polityką Prywatności.

  Porozmawiajmy! – bezpłatna konsultacja

  Czas trwania: 15-30 minut
  Podczas rozmowy zapytamy o to, z czym borykasz się Ty lub Twój zespół. Dzięki temu dopasujemy do tych potrzeb tematykę, narzędzia oraz eksperta. 

   Naszą misją jest podnoszenie jakości życia zespołów weterynaryjnych.

   Adres

   Clinic Invest
   ul. Jarzębinowa 24
   11-034 Stawiguda

   Kontakt

   +48 787 071 953

   Vethink © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone