fbpx
Skip to content Skip to footer

“Marka osobista lekarza weterynarii receptą na sukces”

 szkolenie online 

 1.04.2023 r.

Program
To 5 godzinne szkolenie, pokaże Ci jak zbudować wizerunek kompetentnego i godnego zaufania lekarza weterynarii, któremu można powierzyć życie i zdrowie swojego pupila, a także do którego warto wrócić. Jak mówi przysłowie „Jak cię widzą, tak cię piszą”. Marką osobistą określamy proces, który wpływa na to jak jesteś widziana/y przez klientów. Zarządzanie własnym wizerunkiem, informacje dostępne w Internecie, umiejętności miękkie, sposób komunikacji, prezencja, itd., wpływają na nasz wizerunek, a co za tym idzie mają znaczenie dla postrzegania jakości usług i zdobycia zaufania. Jest to podstawa pozycji zawodowej zarówno własnego gabinetu jak i lecznicy w której pracujemy. Dlatego weź udział w szkoleniu by móc świadomie wpływać na to jak jesteś postrzegana/y przez klientów.

Praktyka
Warsztat poprowadzi lek. wet. Przemysław Łuczak, który konsekwentnie od lat buduje swoją markę osobistą poprzez prowadzenie bloga osobistego oraz działalność edukacyjną. W trakcie szkolenia podzieli się różnymi strategiami i przykładami, które pozwolą odnaleźć Ci swój własny sposób budowania marki osobistej. Chcemy pomóc Ci stworzyć strategię, która będzie spójna i zgodna z Twoimi wartościami i cechami, dzięki czemu będzie wiarygodna, unikalna i wyróżniająca się na tle innych.

Program Szkolenia:

1. Czym jest marka osobista?

2. Jak zarządzać własnym wizerunkiem?

3. Zachowanie i sposób komunikacji w gabinecie weterynaryjnym

4. Marka osobista – legalna forma reklamy

5. Facebook, Instagram, a może TikTok? – gdzie bywać by Cię znaleźli

6. Marka osobista która sprzedaje. Jak sprawić by wybrali właśnie Ciebie?

7. Najczęstsze błędy przy tworzeniu marki osobistej

8. Różni lekarze – różne strategie. Analiza przypadków i grup docelowych.

 

Poznaj trenera prowadzącego:

lek. wet. Przemysław Łuczak – jestem lekarzem weterynarii i studentem psychologii na SWPS. Jestem lekarzem konsultantem do spraw zwierząt egzotycznych, prowadzę swoją firmę szkoleniową oraz jestem prezesem fundacji Help4Herps. Prowadzę też podcast Vetlifestyle dla lekarzy weterynarii, gdzie obalamy szkodliwe stereotypy, pomagamy przetrwać naszej grupie zawodowej w tym trudnym świecie.

lek. wet. Przemysław Łuczak

Koszt szkolenia: 429 zł + VAT

W ramach szkolenia otrzymasz:

 • Imienny certyfikat wysłany na maila
 • Dostęp do nagrania przez 7 dni po szkoleniu

Jak dołączyć do szkolenia?

 1. Wyślij do nas zgłoszenie poprzez formularz dostępny na samym dole strony, wpisując Imię, nazwisko, szkolenie marka osobista oraz dane kontaktowe
 2. Zapisz datę 1.04.2023 w kalendarzu
 3. Sprawdź swoją skrzynkę mailową ponieważ tam znajdziesz wszystkie informacje organizacyjne

Porozmawiajmy! – bezpłatna konsultacja

Czas trwania: 15-30 minut
Podczas rozmowy zapytamy o to, z czym borykasz się Ty lub Twój zespół. Dzięki temu dopasujemy do tych potrzeb tematykę, narzędzia oraz eksperta. 

  Naszą misją jest podnoszenie jakości życia zespołów weterynaryjnych.

  Adres

  Clinic Invest
  ul. Jarzębinowa 24
  11-034 Stawiguda

  Kontakt

  +48 787 071 953

  Vethink © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone