fbpx
Skip to content Skip to footer

Nowy Projekt Konsultacji Biznesowych Vethink Academy i TKW24!

Zapraszamy do współpracy w ramach naszego innowacyjnego projektu, który stawia na kompleksowy rozwój Zakładów Leczniczych dla Zwierząt (ZLZ) oraz zespołów weterynaryjnych. Projekt ten to wspólna inicjatywa Vethink Academy i Trójmiejskiej Kliniki Weterynaryjnej (TKW24), który łączy kompetencje dwóch ekspertek w dziedzinie zarządzania ZLZ i rozwoju biznesu w branży weterynaryjnej.
Projekt Konsultacji Biznesowych to wspólne dzieło Karoliny Brodziak i Pauliny Grzelakowskiej stworzony dla Sukcesu Twojego Biznesu!

Vethink Academy oraz TKW24 z dumą ogłaszają nowy, wspólny projekt konsultacji biznesowych, który łączy doświadczenie i wiedzę naszych ekspertek, aby wspierać rozwój i sukces Twojej praktyki weterynaryjnej.

🔽 FORMULARZ KONTAKTOWY 🔽

Nasze Ekspertki:

🔹 Karolina Brodziak – Liderka Vethink Academy, specjalistka w zakresie zarządzania praktyką weterynaryjną, znana z efektywnych rozwiązań i praktycznego podejścia. Założycielka VETHINK Academy, z branżą weterynaryjną związana od 25 lat, Członkini EACH Vet, od początku swojej kariery zawodowej stawia na partnerskie relacje z zespołem, zarządzanie opiera głównie na zdolności do współpracy z innymi ludźmi, słuchaniu ich i motywowaniu. Brała udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu liderowania zespołem, dlatego teraz chce dzielić się swoim doświadczeniem i najlepszymi praktykami w zarządzaniu.
Poznaj ją lepiej >>>

🔹 Paulina Grzelakowska – Ekspertka TKW24, mistrzyni strategii biznesowej i marketingu, z imponującym doświadczeniem w tworzeniu zespołu weterynaryjnego i optymalizacji procesów. Od 2016 roku związana z Trójmiejską Kliniką Weterynaryjną, gdzie obejmuje stanowisko dyrektora zarządzającego. Absolwentka Zarządzania Zasobami Ludzkimi w WSAiB w Gdańsku oraz Zarządzania w WSZ w Gdańsku. Wykładowca na studiach podyplomowych “Zarządzanie praktyką weterynaryjną” w Akademii L. Koźmińskiego w Warszawie. Wspiera właścicieli, liderów i managerów branży weterynaryjnej w ich działaniach i pomaga w rozwoju umiejętności miękkich z korzyścią dla całego zespołu ZLZ-u.
Poznaj ją lepiej >>>

Nasza Oferta:

💼 Zarządzanie praktyką weterynaryjną

📈 Optymalizacja procesów biznesowych

📊 Wdrażanie efektywnych strategii marketingowych

Na czym się opieramy:

🌟 Zintegrowane podejście – łączymy kompetencje miękkie, tj.: umiejętności komunikacyjne, przywództwo i zarządzanie zespołem, z praktycznym doświadczeniem. To kompleksowe podejście zapewni dynamiczny rozwój Twojego ZLZ-u.

🚀 Skuteczniejsze zarządzanie – stawiamy na motywowanie zespołu i budowanie pozytywnych relacji z klientami, uważamy, że to klucz do efektywnego zarządzania i najwyższej jakości obsługi klienta.

💡 Innowacyjność i kreatywność – nasz zespół tworzą doświadczeni konsultanci biznesowi, praktycy, dzięki którym, otworzysz drzwi do nowych pomysłów, innowacyjnych rozwiązań i kreatywnych strategii, które wzbogacą Twój ZLZ.

📈 Dostosowanie do zmian – nasi konsultanci znający specyfikę branży weterynaryjnej pomogą Ci przygotować się na zmieniające się warunki rynkowe, regulacje i oczekiwania klientów.

👩‍⚕️ Wspieranie rozwoju personelu – postaramy się rozwinąć zarówno kompetencje miękkie, jak i praktyczne umiejętności Twojego personelu, przyczyniając się do podniesienia jakości obsługi klienta i efektywności pracy ZLZ-u.

🏆 Zwiększenie konkurencyjności – kompleksowe podejście do pozytywnych zmian w Twoim ZLZ pozwoli na doskonalenie procesów, usług i relacji z klientami, zwiększając konkurencyjność na rynku.

W jakie narzędzia wyposaży Cię spotkanie z naszymi ekspertami w zakresie Konsultacji Biznesowych?

 • Odkryjesz kluczowe cechy, które powinien posiadać skuteczny manager.
 • Nauczysz się efektywnych strategii zarządzania zespołem, które zwiększą produktywność i zaangażowanie Twoich pracowników, co przyczyni się do podniesienia jakości obsługi klienta i efektywności pracy w Zakładzie Leczniczym dla Zwierząt.
 • Dowiedz się, jak ustalać konkurencyjne ceny, które przyciągną klientów i jednocześnie zapewnią zyski.
 • Poznasz techniki analizy rynku i strategii cenowych, które pomogą Ci w dynamicznym dostosowywaniu się do zmieniających się warunków rynkowych.
 • Zdobędziesz wiedzę na temat tworzenia i zarządzania ofertą usługową, która spełnia oczekiwania klientów i wyróżnia się na tle konkurencji.
 • Nauczysz się identyfikować potrzeby rynku i dostosowywać ofertę do zmieniających się trendów.
 • Poznasz strategie efektywnego zarządzania zakupami, które pozwolą na optymalizację kosztów i minimalizację strat.
 • Poznasz najlepsze praktyki tworzenia treści, zarządzania marketingiem Twojej jednostki i analizowania jego wyników.

Dlaczego My? Nasze konsultacje są dostosowane do indywidualnych potrzeb Twojego biznesu, a nasze metody oparte są na najnowszych badaniach i najlepszych praktykach branżowych.

Skontaktuj się z Nami! Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci osiągnąć sukces. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i umówić się na konsultację.

🔽 FORMULARZ KONTAKTOWY 🔽

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko
Pola wyboru
Pola wyboru

Kontakt:

📧 Email: monika.manka@vethink.eu

📞 Telefon: +48 787 071 953


Vethink Academy & TKW24 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności | Regulamin świadczenia usług szkoleniowych | Procedura zgłaszania reklamacji i działania w sytuacjach nieprzewidzianych |

Porozmawiajmy! – bezpłatna konsultacja

Czas trwania: 15-30 minut
Podczas rozmowy zapytamy o to, z czym borykasz się Ty lub Twój zespół. Dzięki temu dopasujemy do tych potrzeb tematykę, narzędzia oraz eksperta. 

  Naszą misją jest podnoszenie jakości życia zespołów weterynaryjnych.

  Adres

  Clinic Invest
  ul. Jarzębinowa 24
  11-034 Stawiguda

  Kontakt

  +48 787 071 953

  Vethink © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone