Skip to content Skip to footer

Partner Strategiczny Vethink Academy

Vethink Academy zostało zaproszone przez firmę AZAN – wyłącznego dystrybutora m.in. diet weterynaryjnych Brit oraz suplementów i nutraceutyków Canvit oraz Nutravet, do stałej współpracy w ramach projektów edukacyjnych. Bardzo cieszymy się na tę współpracę, ponieważ naszym wspólnym celem jest rozwój weterynarii i promocja pozytywnego dialogu wokół branży weterynaryjnej. Wierzymy, że wraz z naszym Partnerem Strategicznym możemy dotrzeć do jak największej ilości osób i pomóc im w rozwoju zawodowym i personalnym. 

Firma Azan oprócz dostarczania preparatów dbających o dobrostan zwierząt oraz propagowania zasad prawidłowego żywienia i suplementacji, ma również na względzie troskę o rozwój branży weterynaryjnej i wspieranie lekarzy w ich działaniach.

Wiedząc jak odpowiedzialną i obciążoną ogromną presją pracę wykonują lekarze weterynarii, walcząc o zdrowie i życie naszych najmłodszych przyjaciół, chcemy zadbać również o ich zdrowie psychiczne. Dlatego cieszymy się, że możemy zostać partnerem strategicznym VetThink Academy i wspólnie propagować idee, które mają na celu podnoszenie kompetencji miękkich lekarzy, co jest fundamentem do budowania odporności psychicznej i dbania o prawidłowy work&life balance w zawodzie lekarza. – dr wet. Paweł Kucharski, Dyrektor Działu Weterynarii AZAN

Pragnę wyrazić moją wdzięczność za możliwość współpracy z Firmą Azan jako naszym nowym Partnerem Strategicznym. Jestem szczególnie wdzięczna za otwartą komunikację, która pozwoliła nam stworzyć plan współpracy w oparciu o nasze wspólne wartości. Gotowość do słuchania, dzielenia się spostrzeżeniami, otwartość i chęć odkrywania nowych obszarów jest dla mnie niesamowicie ważna, ponieważ to właśnie komunikację uważam za klucz do sukcesu w branży weterynaryjnej. Wierzę, że razem mamy potencjał do tworzenia przełomowych rozwiązań, dostarczania wyjątkowej wartości i tworzenia społeczności, która wierzy w rozwój naszej branży w oparciu o dobre relacje ze sobą i innymi. – Karolina Brodziak, Założycielka Vethink Academy

Wierzymy, że razem możemy stworzyć coś naprawdę wyjątkowego i wspólnie rozwijać się w sferze edukacji i podnoszenia jakości życia środowiska weterynaryjnego. Bardzo cieszymy się na tę współpracę i niebawem podzielimy się z Wami informacjami o nadchodzących projektach. Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaufanie – to dla nas ogromna motywacja i wartość, której nie da się przecenić.

Firma Azan od kilkudziesięciu lat działa na rynku zoologicznym i weterynaryjnym, zapewniając dostęp do najwyższej jakości produktów, mających na celu utrzymanie czworonogów w jak najlepszej kondycji i zdrowiu. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem m.in. diet weterynaryjnych Brit oraz suplementów i nutraceutyków Canvit oraz Nutravet. Brit Veterinary Diets to bezzbożowe karmy weterynaryjny opracowane w celu zaspokajania specjalnych potrzeb żywieniowych psów i kotów. Linia suplementów i nutraceutyków Canvit wspiera zdrowie i dobrą kondycję zwierząt poprzez codzienną profilaktykę. Nutravet to wysokiej jakości preparaty wspomagające powrót do zdrowia zwierząt borykających się z różnymi problemami zdrowotnymi, które wyróżnia szybkość, skuteczność oraz wielokierunkowa moc.

Partner Strategiczny Vethink Academy - Vethink Academy

Porozmawiajmy! – bezpłatna konsultacja

Czas trwania: 15-30 minut
Podczas rozmowy zapytamy o to, z czym borykasz się Ty lub Twój zespół. Dzięki temu dopasujemy do tych potrzeb tematykę, narzędzia oraz eksperta. 

  Naszą misją jest podnoszenie jakości życia zespołów weterynaryjnych.

  Adres

  Clinic Invest
  ul. Jarzębinowa 24
  11-034 Stawiguda

  Kontakt

  +48 787 071 953

  Vethink © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone