fbpx
Skip to content Skip to footer

Podziel się dobrem z potrzebującymi zwierzakami i rośnij w siłę!

Niech Nowy Rok będzie czasem Twoich wielkich odkryć! 

Samoświadomość to fundament szczęśliwego funkcjonowania w świecie weterynarii, więc życzymy również tego, abyś odkrył/a siebie i rośnij w siłę, którą masz w sobie!

Dzielenie się dobrem oraz nadzieja na lepszy rok to esencja tego magicznego czasu, dlatego przygotowaliśmy wyjątkowe szkolenie, gdzie połowę dochodu przekażemy na Akcję Karmimy Psiaki!


 

3-godzinne szkolenie online “Samoświadomość – fundament szczęśliwego funkcjonowania w świecie weterynarii”

Samoświadomość (lub jej brak) jest bardzo widoczna w środowisku weterynaryjnym, niezależnie od tego, czy jesteś członkiem zespołu, czy liderem. Osoby nieświadome siebie łatwiej tracą panowanie nad sobą, zmagają się
z kultywowaniem pasji do swojej pracy i często czują, że ich cele są zbyt odległe, by je osiągnąć. Ma to poważny wpływ na zdrowie psychiczne i wydajność zawodową. Samoświadomość innymi słowy, daje szansę panowania nad swoimi emocjami, daje możliwość wykorzystywania swoich mocnych stron oraz wzmacnia poczucie własnej wartości.
To wszystko jest potrzebne w gabinecie weterynaryjnym, by móc z satysfakcją wykonywać swój zawód.

Dzięki szkoleniu dowiesz się jak rozwinąć nastawienie na samorozwój, który jest kluczowy w budowaniu odporności psychicznej, zarządzaniu emocjami i stresem oraz budowaniu relacji z klientami i współpracownikami. Dowiesz się jak zbudować dostosowany do siebie plan działania, który pomoże Ci stopniowo stać się bardziej zwinnym emocjonalnie i pewnym siebie lekarzem weterynarii. 

 

Termin: 21.01.2023 r.

Prowadząca: lek. wet. Olivia Ogińska

 CENA: 400 zł + VAT

Olivia Ogińska prowadząca workshop

Zacznij ten rok dzieląc się dobrem z potrzebującymi zwierzakami i rośnij w siłę, aby nadal móc nieść pomoc swoim pacjentom!
 

Misją Akcji Karmimy Psiaki jest eliminowanie bezdomności zwierząt, poprzez znajdowanie porzuconym zwierzakom domów, pomoc schroniskom oraz popularyzację świadomych adopcji. W ramach ogólnopolskiej akcji Karmimy Psiaki wspieramy psy i koty ze schronisk w całej Polsce. W naszych  działaniach stawiamy na realne wsparcie dlatego, zaopatrujemy schroniska jedynie w dobrej jakości karmę oraz wyposażenie, finansujemy leczenie chorych zwierząt,  szukamy domów dla psiaków i kociaków,  prowadzimy kampanie społeczne i akcje edukacyjne, koordynujemy wolontariat w schroniskach,  a także organizujemy wydarzenia charytatywne. Dzięki naszym działaniom, do tej pory udało się zebrać i przekazać ponad 23 tony karmy, wyadoptować  861 zwierzaków oraz zachęcić do wspólnego działania na rzecz zwierząt ponad 370 tys. osób.

 


Skontaktuj się z nami i weź udział w szkoleniu!

edu@vethink.eu

 + 48 787 072 197

Porozmawiajmy! – bezpłatna konsultacja

Czas trwania: 15-30 minut
Podczas rozmowy zapytamy o to, z czym borykasz się Ty lub Twój zespół. Dzięki temu dopasujemy do tych potrzeb tematykę, narzędzia oraz eksperta. 

  Naszą misją jest podnoszenie jakości życia zespołów weterynaryjnych.

  Adres

  Clinic Invest
  ul. Jarzębinowa 24
  11-034 Stawiguda

  Kontakt

  +48 787 071 953

  Vethink © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone