fbpx
Skip to content Skip to footer

Samoświadomość – fundament szczęśliwego funkcjonowania w świecie weterynarii

 4 godzinne szkolenie online 

 18.02.2023 r.

Czym jest samoświadomość?

To pierwszy i podstawowy element inteligencji emocjonalnej. Daniel Goleman zidentyfikował „samoświadomość” jako umiejętność składającą się ze świadomości emocjonalnej, trafnej samooceny i pewności siebie. Innymi słowy, chodzi o poznanie swoich emocji, mocnych i słabych stron oraz posiadanie silnego poczucia własnej wartości. Samoświadomość ma ogromny wpływ na Twoje samopoczucie i przyszłość.

Mówiąc prościej, jeśli jesteś samoświadoma/y:

 • Znasz siebie i czujesz się ze sobą dobrze
 • Rozumiesz swoje mocne i słabe strony, wiesz jak reagujesz w określonych sytuacjach i wobec określonych osób. Te informacje dają Ci siłę do osiągania celów, motywowania i tworzenia sprawiedliwej i włączającej kultury organizacji
 • Budujesz swój styl komunikacji i jesteś nastawiona/y na słuchanie ludzi wokół ciebie.
 • Jesteś wystarczająco świadoma/y siebie, aby wiedzieć, kiedy i od kogo potrzebujesz pomocy, by w pełni wykorzystując swoje cechy osiągnąć wynik.

UWAGA: zwiększenie samoświadomości może być przerażające! Jest wiele emocji, na które NIE chcemy zwracać uwagi, więc zamiatamy je pod dywan. Zwykle robimy to tak długo, że kiedy przychodzi trudny moment w życiu potykamy się o stos „niechcianych emocji”.

Praktyka:

Samoświadomość lub jej brak jest bardzo widoczna w środowisku weterynaryjnym, niezależnie od tego, czy jesteś członkiem zespołu, czy liderem. Osoby nieświadome siebie łatwiej tracą panowanie nad sobą, zmagają się z kultywowaniem pasji do swojej pracy i często czują, że ich cele są zbyt odległe, by je osiągnąć. Ma to poważny wpływ na zdrowie psychiczne i wydajność zawodową. Odpowiedz sobie na poniższe pytania:

 • Czy kiedykolwiek doświadczyłaś/eś wyczerpania, frustracji lub silnego spadku energii, ale nie mogłaś/eś dokładnie określić przyczyny?
 • Czy doświadczasz braku satysfakcji, dezorientacji lub zmęczenia życiem zawodowym, mimo że ogólnie wszystko wygląda dobrze?
 • Czy zastanawiasz się, dlaczego rozmowy z kolegami z zespołu lub wymagającymi klientami bywają TAK trudne, a Twoje osobiste relacje czasem rozpadają się?
Jeśli tak, oznacza to, że jest w Tobie coś, czego jeszcze nie odkryaś/łeś!
Program:

Podczas tego warsztatu uczestnicy odkryją:

 • Moc swoich wartości i ich wpływ na kształtowanie naszego życia na każdym kroku
 • Sposób na rozwijanie szczegółowości emocjonalnej, która pozwoli zrozumieć, przekazać i wykorzystać swoje emocje do osiągnięcia sukcesu
 • Swoją wyjątkowość i mocne strony charakteru, które pozwolą im osiągnąć stan flow

Ponadto uczestnicy dowiedzą się też:

 • Jak rozwinąć nastawienie na rozwój, które pozwala lekarzom weterynarii pracować nad swoimi niedociągnięciami, jednocześnie budując odporność emocjonalną
 • Jak zbudować dostosowany do siebie plan działania, który pomoże im stopniowo stać się bardziej zwinnymi emocjonalnie i pewnymi siebie zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym
Poznaj prowadzącą:

“W świecie, w którym możesz być kimkolwiek, bądź samoświadomy”

Lek. wet. Olivia Ogińska Lekarka weterynarii, Członkini Royal College of Veterinary Surgeons, Magister Psychologii Pozytywnej Stosowanej. Liv pracuje z zespołami weterynaryjnymi na całym świecie, przekazując swoje innowacyjne podejście do kształtowania świadomych liderów i budowania przyjaznych miejsc pracy w weterynarii.  Swoje nauki wprowadza w życie, służąc zespołom weterynaryjnym jako Clinical Wellbeing Coach. Jest również certyfikowanym mediatorem konfliktów w miejscu pracy oraz prowadzi konsultacje dla osób zarządzających w lecznicach borykających się z trudną sytuacją w zespole. 

Olivia Ogińska prowadząca workshop
W ramach szkolenia otrzymasz:
 • Imienny certyfikat wysłany na maila
 • Dostęp do nagrania przez 7 dni po szkoleniu

Koszt szkolenia: 500 zł + VAT

Jak dołączyć do szkolenia?
 1. Wyślij do nas zgłoszenie poprzez formularz dostępny na samym dole strony, wpisując Imię, nazwisko, szkolenie samoświadomość oraz dane kontaktowe
 2. Zapisz datę 18.02.2023 w kalendarzu
 3. Sprawdź swoją skrzynkę mailową ponieważ tam znajdziesz wszystkie informacje organizacyjne

Porozmawiajmy! – bezpłatna konsultacja

Czas trwania: 15-30 minut
Podczas rozmowy zapytamy o to, z czym borykasz się Ty lub Twój zespół. Dzięki temu dopasujemy do tych potrzeb tematykę, narzędzia oraz eksperta. 

  Naszą misją jest podnoszenie jakości życia zespołów weterynaryjnych.

  Adres

  Clinic Invest
  ul. Jarzębinowa 24
  11-034 Stawiguda

  Kontakt

  +48 787 071 953

  Vethink © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone