Skip to content Skip to footer

Psycholog, psychoterapeutka, trenerka umiejętności psychospołecznych

dr n. med. Katarzyna Iwanicka

Absolwentka Wydziału Psychologii oraz Wydziału Dziennikarstwa i Politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Tytuł dr n.med. w zakresie biologii medycznej uzyskała na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, broniąc rozprawy poświęconej zagadnieniu radzenia sobie ze stresem przez osoby uzależnione od alkoholu. Otrzymała rekomendację trenera warsztatu psychologicznego PTP, jest superwizorem aplikantem psychoterapii uzależnień. Ukończyła Studium Psychoterapii Uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia, jak również 4 letnią Szkołę Psychoterapii Systemowej MABOR, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Pracuje jak psychoterapeuta w Szpitalu Wolskim oraz jako wykładowca akademicki na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW. Ma liczne doświadczenia trenerskie, prowadziła warsztaty m.in. dla Pepsico, mBanku, Procter&Gamble, Tmobile, PKO BP czy Lockheed Martin.

Prywatnie związana z branżą weterynaryjną dzięki więzom rodzinnym. Od lat obserwuje i czynnie angażuje się w zarządzanie przychodnią weterynaryjną, dzięki czemu doskonale zna realia pracy w ZLZ. 

uśmiechnięta Kasia w gabinecie
dr n. med. Katarzyna Iwanicka - Vethink Academy

Porozmawiajmy! – bezpłatna konsultacja

Czas trwania: 15-30 minut
Podczas rozmowy zapytamy o to, z czym borykasz się Ty lub Twój zespół. Dzięki temu dopasujemy do tych potrzeb tematykę, narzędzia oraz eksperta. 

  Naszą misją jest podnoszenie jakości życia zespołów weterynaryjnych.

  Adres

  Clinic Invest
  ul. Jarzębinowa 24
  11-034 Stawiguda

  Kontakt

  +48 787 071 953

  Vethink © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone