fbpx
Skip to content Skip to footer

Lekarka weterynarii, certyfikowana coachini, trenerka biznesu i trenerka personalna

lek. wet. Olivia Ogińska

Lekarka weterynarii, Członkini Royal College of Veterinary Surgeons, Magister Psychologii Pozytywnej Stosowanej

Liv jest absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Zaraz po studiach wyjechała do Wielkiej Brytanii, gdzie podjęła dalszą edukację.  Liv zajmuje się mentoringiem i zapewniała wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego swoim kolegom po fachu. Pasja do szerzenia idei kultury zdrowia i dbałości o dobrostan w środowisku weterynaryjnym skłoniła ją do podjęcia studiów magisterskich z Psychologii Pozytywnej Stosowanej na Anglia Ruskin University w Wielkiej Brytanii, gdzie Liv uzyskała kwalifikacje w zakresie coachingu z obszaru inteligencji emocjonalnej i podejścia doceniającego.

Łącząc doświadczenia z pracy w zespole i wiedzę zdobytą na studiach, Liv stworzyła platformę HUMAN-SAVVY, dzięki której wiele osób i zespołów weterynaryjnych korzysta ze szkoleń z obszaru inteligencji emocjonalnej oraz szkoleń dotyczących kultury pracy. Liv jest zafascynowana wellbeingiem, inteligencją emocjonalną, poprawą jakości życia, profilaktyką zdrowia psychicznego i tworzeniem narzędzi, które pomagają lekarzom weterynarii czerpać radość z życia zawodowego i osobistego.

Liv wielokrotnie prezentowała swoje innowacyjne podejście do kształtowania świadomych liderów i budowania przyjaznych miejsc pracy w weterynarii na międzynarodowych kongresach.  Swoje nauki wprowadza w życie, służąc zespołom weterynaryjnym jako Clinical Wellbeing Coach. Jest również certyfikowanym mediatorem konfliktów w miejscu pracy oraz prowadzi konsultacje dla osób zarządzających w lecznicach borykających się z trudną sytuacją w zespole. 

uśmiechnięta LIv

Porozmawiajmy! – bezpłatna konsultacja

Czas trwania: 15-30 minut
Podczas rozmowy zapytamy o to, z czym borykasz się Ty lub Twój zespół. Dzięki temu dopasujemy do tych potrzeb tematykę, narzędzia oraz eksperta. 

  Naszą misją jest podnoszenie jakości życia zespołów weterynaryjnych.

  Adres

  Clinic Invest
  ul. Jarzębinowa 24
  11-034 Stawiguda

  Kontakt

  +48 787 071 953

  Vethink © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone