fbpx
Skip to content Skip to footer
coach, mentor, psycholog biznesu

Marta Kownacka

Marta Kownacka

Przez większość swojego życia zawodowego radca prawny pracujący dla dużych korporacji jak również założycielka kancelarii LawIT specjalizującej się w prawie IT, nowych technologii i e-commerce.

Po przejściu wypalenia zawodowego i poszukiwaniu ścieżki życiowej postanowiła postawić na swoje mocne strony, którymi są dobry kontakt z ludźmi i pomoc w przejściu życiowych zmian. Większość czego naucza doświadczyła we własnym życiu.

W ramach prowadzonych praktyk wykorzystuje elementy mindfulness, terapii ACT, coachingu transpersonalnego, psychobiologii i innych metod konwencjonalnych i niekonwencjonalnych, które przybliżają człowieka do siebie i swoich pragnień oraz pomagają iść wymarzoną ścieżką.

“Problemy z jakimi borykają się lekarze weterynarii są mi bliskie, ponieważ to problemy z jakimi mierzą się również prawnicy. Nikt nas nie uczył umiejętności miękkich, zarządzania ludźmi, radzenia sobie ze stresem czy emocjami. Do tego nie wypada mówić o swoich słabościach. Należy przerwać ten krąg niczym nieuzasadnionych przekonań, które nas nie tylko ograniczają ale i przynoszą wiele cierpienia.”

Porozmawiajmy! – bezpłatna konsultacja

Czas trwania: 15-30 minut
Podczas rozmowy zapytamy o to, z czym borykasz się Ty lub Twój zespół. Dzięki temu dopasujemy do tych potrzeb tematykę, narzędzia oraz eksperta. 

  Naszą misją jest podnoszenie jakości życia zespołów weterynaryjnych.

  Adres

  Clinic Invest
  ul. Jarzębinowa 24
  11-034 Stawiguda

  Kontakt

  +48 787 071 953

  Vethink © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone