fbpx
Skip to content Skip to footer

Vethink Academy na Kongresie PSLWMZ 2024

Vethink Academy będzie miało przyjemność uczestniczyć w Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt (PSLWMZ) w Łodzi w 2024 roku, prezentując wykłady na temat: Rezyliencja zawodowa lekarzy weterynarii oraz Jak nie mieć ‘pieskiego życia’ oraz adaptować się do zmian i niepewności? Magdalena Żuber i Jakub Jasiak, eksperci Vethink Academy, podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, oferując uczestnikom praktyczne strategie i narzędzia niezbędne do radzenia sobie z wyzwaniami zawodowymi oraz do budowania odporności psychicznej.

O której się widzimy: niedziela godz. 11:05 – 11:50 oraz 11:55-12:40.

Adresaci: Wykład adresujemy do: lekarzy weterynarii, studentów weterynarii, kadry zarządzającej placówkami weterynaryjnymi oraz personelu wspomagającego codzienne działania ZLZ-ów oraz innych profesjonalistów związanych z branżą weterynaryjną.

Cele wykładów: Głównymi celami wykładów są dostarczenie praktycznych narzędzi i niezbędnej wiedzy mającej na celu zwiększenie rezyliencji zawodowej w branży weterynaryjnej oraz poprawa jakości życia zawodowego i osobistego wszystkich osób na co dzień pracujących w Zakładach Leczniczych da Zwierząt (ZLZ).

Nasi eksperci:

lek. wet. Jakub Jasiak

Absolwent WMW Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W ramach pracy klinicznej skupia się na leczeniu chorób wewnętrznych i zakaźnych zwierząt towarzyszących, ale stara się codziennie poszerzać horyzonty kliniczne. Dużą sympatią darzy gerontologię weterynaryjną. Szczególnie umiłował sobie poszerzanie wiedzy opiekunów zwierząt nt. dobrostanu, profilaktyki, zbilansowanego żywienia oraz ogólnie pojętych dobrych praktyk. Zgłębia tajniki zarządzania praktyką weterynaryjną, a specjalne miejsce w jego sercu zajmuje komunikacja kliniczna. Pasję do weterynarii współdzieli z zainteresowaniem marketingiem oraz holistycznym użyciem nowych technologii w branży weterynaryjnej. Prywatnie społecznik, członek OZZLW, podczas studiów współtworzył m.in. badania nad kondycją psychiczną studentów, oceniając skalę problemów związanych z dobrostanem psychicznym młodych ludzi w branży weterynaryjnej. Stypendysta Stypendium Naukowego Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego w 2023 roku. Stale rozwijając swoje umiejętności aktywnie wspiera zespół Vethink Academy w tworzeniu szkoleń i warsztatów dostosowanych do współczesnych potrzeb rynku weterynaryjnego.

mgr inż. Magdalena Żuber

Magda stojąca

Trenerka Vethink Academy, która poza prowadzeniem szkoleń i warsztatów, wspiera nas również przy tworzeniu wszystkich projektów. Równolegle prowadzi studio świadomego rozwoju ‘Ohana Czuła Przestrzeń‘ i współtworzę markę Home Of Holistics. Trenerka Mentalna, Terapeutka Spa&Wellness, Redaktorka Lifestyle, Event Managerka, managerka z ponad 10-letnim doświadczeniem. Jako Instruktorka pracy z ciałem, stworzyła program Joga 4 Żywiołów oraz kurs Złap Oddech. Z wykształcenia jest mgr inż. zootechnikiem UR w Krakowie, z ukończonymi studiami podyplomowymi z analityki laboratoryjnej w ochronie środowiska na UP w Lublinie. Od początku swojej kariery zawodowej jest związana z branżą weterynaryjną. Przez 5 lat pracowała w Wojewódzkim Inspektoracie Weterynaryjnym w Krakowie, a przez 13 lat w stadninach koni i gospodarstwach rolnych w Polsce, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Była współzałożycielką i managerem jednej z większych przychodni weterynaryjnych w Krakowie, w której rozwijałam swoją pasję do zwierząt i pracy z ludźmi. Od ponad 6 lat nieustannie pracuje w treningu mentalnym indywidualnie i w grupach, w Polsce i za granicą, pomagając określić swoim klientom cele i tworzyć skuteczne plany działania, zachęcając ich do rozwijania nowych umiejętności i kompetencji.

W dzisiejszych czasach zawód lekarza weterynarii niesie ze sobą liczne wyzwania, które mogą prowadzić do wysokiego poziomu stresu i wypalenia zawodowego. Codzienna praca lekarzy weterynarii obejmuje nie tylko troskę o zdrowie zwierząt, ale także zarządzanie relacjami z właścicielami, współpracownikami oraz zmaganie się z problemami natury administracyjnej. Te różnorodne i wymagające zadania mogą wpływać na zdrowie psychiczne i fizyczne specjalistów, a w konsekwencji na jakość świadczonych usług. W trakcie tych wykładów omówimy kluczowe strategie i narzędzia, które pozwalają lekarzom weterynarii nie tylko przetrwać, ale także rozwijać się w swojej pracy.
Zajrzyj na kolejną stronę i dowiedz się o czym porozmawiamy na wykładach >>>

Porozmawiajmy! – bezpłatna konsultacja

Czas trwania: 15-30 minut
Podczas rozmowy zapytamy o to, z czym borykasz się Ty lub Twój zespół. Dzięki temu dopasujemy do tych potrzeb tematykę, narzędzia oraz eksperta. 

  Naszą misją jest podnoszenie jakości życia zespołów weterynaryjnych.

  Adres

  Clinic Invest
  ul. Jarzębinowa 24
  11-034 Stawiguda

  Kontakt

  +48 787 071 953

  Vethink © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone