fbpx
Skip to content Skip to footer

Warsztaty dla lekarzy weterynarii

 22-23.04.2023 r. 
 11 godzin zajęć
 Ceglarnia koło Książa Wielkopolskiego 
 dla lekarzy weterynarii
 z pełnym wyżywieniem
 Koszt 1170 zł + VAT

Vethink Retreat to doskonały pomysł na zatrzymanie się i poznanie sposobów radzenia sobie ze stresem i emocjami, które na co dzień pojawiają się w pracy lekarza weterynarii. Jeżeli chcesz bardziej kontrolować emocje, zadbać o odporność psychiczną i czerpać radość z wykonywanej pracy – spędź z nami weekend! Wielu z nas odczuwa potrzebę bycia perfekcyjnym/ą, boimy się popełnienia błędu i staramy się za wszelką cenę, dać naszym pacjentom i klientom 100% naszej wiedzy, zdolności i uwagi. Niestety, ta nieustająca presja – zarówno ta zewnętrzna jak i ta wewnętrzna – może mieć bardzo negatywny wpływ na nasze zdrowie psychiczne i fizyczne. Dlatego czas zadbać o siebie!

Jeżeli czytając to myślisz: “mam za dużo pracy, nie mam siły na kolejne szkolenia, szkoda mi pieniędzy i jeszcze do tego trzeba gdzieś jechać” – to pomyśl czym są 2 dni w stosunku do czasu jaki spędzasz w pracy i jaki jest to nakład w stosunku np. do leczenia skutków wypalenia zawodowego!

Zabierz ze sobą cały swój grajdołek (niemoc, wstyd, frustrację, smutek, stres).
Nie martw się, ten chaos jest mile widziany. Poradzimy sobie z tym RAZEM!
Ponieważ mamy wspólny cel – chcemy być szczęśliwymi ludźmi i nieść pomoc pacjentom oraz klientom odczuwając przy tym pełną satysfakcję!

dwudniowe warsztaty

Przez te 2 dni, z dala od codziennych spraw i obowiązków, będziemy się inspirować i dawać sobie wzajemne wsparcie oraz motywację do tego, aby pracować nad siłą wewnętrznego spokoju.

Realizując program i zadania jakie przygotowaliśmy z zakresu Treningu Mentalnego, lepiej poznasz siebie i doświadczysz na własnej skórze, jak praca z samym sobą w bezpiecznych warunkach daje szybkie efekty. Wszystko po to, abyś żegnając się z nami zabrał/a ze sobą wiedzę i narzędzia do dalszej pracy.

Program

SOBOTA
10:00 Powitanie
10:30 –13:30 Praca warsztatowa
13:30 –14:30 Przerwa obiadowa
15:00 –17:30 Praca warsztatowa 
18:00 Kolacja
19:30 – 20:30 Yin joga i zajęcia z automasażu

NIEDZIELA
07:30 – 8:30 ‘Oh Power’ czyli mix jogi i ćwiczeń ogólno-rozwojowych na dobre rozpoczęcie dnia 
09:00 Śniadanie
10:00 –13:00 Praca warsztatowa
13:30 Obiad
14:00 Pożegnanie

Gdzie?

W dniach 22-23 kwietnia 2023 r. spędź z nami wyjątkowy weekend w starym folwarku CEGLARNiA w Jarosławkach (woj. Wielkopolskie). Industrialne wnętrze łączące historię z nowoczesnością będzie naszą bezpieczną przystanią. Jest to miejsce przez nas sprawdzone i wiemy, że da nam możliwość na stworzenie niesamowitej atmosfery.

Obiekt prowadzony jest zgodnie z zasadami „zero waste” i „eco-friendly” co jest również bliskie naszemu sercu.

Posiłki przygotowywane przez tutejszą kuchnię są oparte na produktach od lokalnych dostawców i przez cały nasz pobyt będą serwowane dania wegetariańskie. Mamy do dyspozycji jednoosobowe pokoje oraz całą przestrzeń wokół obiektu.

Lokalizacja: Ceglarnia

Karolina Brodziak prowadząca

Koszty udziału

PAKIET PODSTAWOWY 1170 zł + VAT

CENA ZAWIERA:
 • Pełne wyżywienie + przerwy kawowe
 • 11 godzin warsztatów i zajęć 
 • Materiały w wersji drukowanej i online do dalszej pracy

POKOJE

240 zł + VAT
pokój dwuosobowy
200 zł + VAT
pokój jednoosobowy

Liczba miejsc jest ograniczona. Zastrzegamy możliwość odwołania/przełożenia wydarzenia w przypadku niewystarczającej ilości uczestników (minimum 14 osób) oraz w przypadku wystąpienia innych odgórnych ograniczeń, niezależnych od organizatora.

Zgłoszenia przyjmujemy do 14.04 za pośrednictwem poniższego formularza👇

  Dane uczestnika

  Zamawiam:

  Składam zamówienie jako:

  Osoba prywatnaFirma

  Dane do faktury


  Administratorem danych jest Clinic Invest Spółka z o.o. z siedzibą w Stawigudzie przy ul. Jarzębinowej 24.


  Możesz zgłosić sprzeciw wobec otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną w każdej chwili pisząc na edu@vethink.eu. Jeżeli podałeś swój numer telefonu, ale zdecydujesz się odwołać swoją zgodę na komunikację tym kanałem, również napisz na edu@vethink.eu. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Pełna informacja o regułach przetwarzania Twoich danych dostępna jest w zakładce Polityką Prywatności.

  Porozmawiajmy! – bezpłatna konsultacja

  Czas trwania: 15-30 minut
  Podczas rozmowy zapytamy o to, z czym borykasz się Ty lub Twój zespół. Dzięki temu dopasujemy do tych potrzeb tematykę, narzędzia oraz eksperta. 

   Naszą misją jest podnoszenie jakości życia zespołów weterynaryjnych.

   Adres

   Clinic Invest
   ul. Jarzębinowa 24
   11-034 Stawiguda

   Kontakt

   +48 787 071 953

   Vethink © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone