fbpx
Skip to content Skip to footer

Webinary i podcasty Vethink Academy

Witaj w Vethink Academy! Cieszymy się, że możemy Cię gościć na naszej stronie prezentującej webinary i podcasty, dedykowanej wszystkim profesjonalistom z branży weterynaryjnej. Nasza platforma została stworzona z myślą o pracownikach branży weterynaryjnej oraz wszystkich, którzy pragną poszerzać swoje umiejętności i wiedzę w zakresie kompetencji miękkich.

Oferujemy szeroki wachlarz treści edukacyjnych, od webinarów prowadzonych przez ekspertów w dziedzinie medycyny weterynaryjnej, po inspirujące podcasty poruszające tematy związane z komunikacją, zarządzaniem stresem, budowaniem zespołu i wieloma innymi tematami. Nasze materiały są dostępne online, co pozwala na naukę w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu.

Zapraszamy do eksploracji naszych zasobów i odkrywania nowych możliwości rozwoju zawodowego z Vethink Academy. Twoja edukacja to nasza misja!

Porozmawiajmy! – bezpłatna konsultacja

Czas trwania: 15-30 minut
Podczas rozmowy zapytamy o to, z czym borykasz się Ty lub Twój zespół. Dzięki temu dopasujemy do tych potrzeb tematykę, narzędzia oraz eksperta. 

  Naszą misją jest podnoszenie jakości życia zespołów weterynaryjnych.

  Adres

  Clinic Invest
  ul. Jarzębinowa 24
  11-034 Stawiguda

  Kontakt

  +48 787 071 953

  Vethink © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone