fbpx
Skip to content Skip to footer

Wypalenie zawodowe- jak sobie z nim radzić, jak go unikać.

3 godzinne szkolenie online 10.12.2022

Cel szkolenia

Szkolenie ma na celu dostarczyć Ci wiedzę z zakresu radzenia sobie i unikania wypalenia zawodowego, którego według badań sondażowych, przeprowadzonych przez UCE RESEARCH i SYNO Poland w 2021 roku, doświadcza aż 65% pracujących osób! Od 1 stycznia 2022 roku Światowa Organizacja Zdrowia traktuje wypalenie zawodowe jako jednostkę chorobową. Dotyka ono w znacznym stopniu lekarzy weterynarii i pracowników przychodni weterynaryjnych, którzy pracują pod duża presją, biorą na swoje barki wielką odpowiedzialność i zmagają się na co dzień ze stresującymi sytuacjami.

Podczas tego szkolenia zrozumiesz czym jest wypalenie zawodowe, co prowadzi do wypalenia zawodowego, jakie towarzyszą objawy wypaleniu zawodowemu i jak je odróżnić od przemęczenia lub depresji, jak odczytywać sygnały ostrzegawcze, jak można sobie z nimi radzić oraz przede wszystkim jak można zapobiegać wypaleniu zawodowemu.

 

Co zyskasz?:

 • Zyskasz praktyczna wiedzę na temat wypalenia zawodowego, jego przyczyn i skutków oraz jego wpływu na inne obszary Twojego życia.
 • Zrozumiesz jak możesz postępować aby ustrzec się przed wypaleniem zawodowym, w szczególności jak zachować balans pomiędzy życiem osobistym i zawodowym,  zachować zasady higieny psychicznej i fizycznej, dokonać zmiany swoich przyzwyczajeń i przekonań oraz skoncentrować się na swoich mocnych stronach by osiągać jak największe cele bez ogromu poświęceń.
 • Uzyskasz narzędzia do pracy nad wytyczaniem swoich granic, nad zwiększaniem swojego potencjału energetycznego i umiejętnością odpoczynku, w tym umiejętnością  planowania swojego czasu w taki sposób, aby zawsze znaleźć czas na relax.
 

Program szkolenia:

 • Czym jest wypalenie zawodowe i co do niego prowadzi?
 • Jakie są objawy wypalenia zawodowego, jak je rozpoznać i jak je odróżnić od przemęczenia, nerwicy lub depresji? Kiedy podjąć interwencję.
 • Sposoby radzenia sobie z objawami wypalenia zawodowego;
 • Przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu, w tym:

 Sposoby wytyczania i dbania o własne granice,
 Radzenie sobie ze stresem i chronicznym zmęczeniem, nauka nabierania odporności i dystansu,
 Zmiana przyzwyczajeń i przekonań, które naruszają balans pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym oraz ograniczają nasz potencjał,
 Zwiększenie własnej energii poprzez umiejętność planowania czasu pracy i gwarantowania sobie w nim przerw na odpoczynek;

Poznaj trenera prowadzącego:

Marta Kownacka – W ramach prowadzonych praktyk wykorzystuje elementy mindfulness, terapii ACT, coachingu transpersonalnego, psychobiologii i innych metod konwencjonalnych i niekonwencjonalnych, które przybliżają człowieka do siebie i swoich pragnień oraz pomagają iść wymarzoną ścieżką.

Marta Kownacka

Chcę podzielić się z Tobą moim doświadczeniem. Po przejściu wypalenia zawodowego postanowiłam, że będę pomagać  innym uniknąć lub poradzić sobie z tym trudnym doświadczeniem. Techniki które przedstawię znam z własnej praktyki. Jeżeli czujesz, że dzieje się coś niedobrego, a jednocześnie nie wiesz od czego zacząć by sobie pomóc, to zapraszam na spotkanie ze mną, a chętnie pomogę Ci odnaleźć równowagę i spokój. 

 

Koszt szkolenia: 259 zł + VAT

W ramach szkolenia otrzymasz imienny certyfikat wysłany na maila

 

Jak dołączyć do szkolenia?

 1. Wyślij do nas zgłoszenie poprzez formularz na dole strony – w treść wpisz “Wypalenie zawodowe”
 2. Zapisz datę 10.12.2022 w kalendarzu
 3. Sprawdź swoją skrzynkę mailową ponieważ tam znajdziesz wszystkie informacje organizacyjne

Porozmawiajmy! – bezpłatna konsultacja

Czas trwania: 15-30 minut
Podczas rozmowy zapytamy o to, z czym borykasz się Ty lub Twój zespół. Dzięki temu dopasujemy do tych potrzeb tematykę, narzędzia oraz eksperta. 

  Naszą misją jest podnoszenie jakości życia zespołów weterynaryjnych.

  Adres

  Clinic Invest
  ul. Jarzębinowa 24
  11-034 Stawiguda

  Kontakt

  +48 787 071 953

  Vethink © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone