fbpx
Skip to content Skip to footer

Zarządzanie stresem w pracy lek. wet.

 3 godzinne szkolenie online
 26.04.2023 r. 
 17:00-20:00
 14-dniowy dostęp do nagrania szkolenia
 możliwość uzyskania 100% dofinansowania

drugie szkolenie
Opis szkolenia​

Stres to automatyczna reakcja fizyczna, psychiczna, emocjonalna na czynnik go wywołujący – zdarzenie. Jest to normalna część naszego życia i funkcjonowania naszego organizmu. Wykorzystany w odpowiedni sposób może być przekształcony w pozytywne reakcje, napęd do konstruktywnego działania a nawet do samorozwoju. Nieumiejętnie pokierowany lub skumulowany w ciele i umyśle może prowadzić do wielu niekorzystnych zachowań w tym autoagresji, autosabotażu, pogorszenia relacji zawodowych i prywatnych oraz znacznego obniżenia jakości życia a w konsekwencji też do różnych chorób.

W zawodzie lekarza weterynarii istnieje wiele czynników nakładających dodatkowe elementy zwane stresorami lub sytuacje wywołujące silne reakcje stresowe, czyli tzw. wyzwalacze/triggery. Bycie lekarzem w przypadku zwierząt niesie ze sobą nie tylko konieczność opieki nad pacjentem, ale także całe spektrum odpowiedzialności i kontaktu związanego z klientem, dostawcą/odbiorcą usług i masy nieustannie zmieniających się przepisów w zależności od sektora w jakim się obracamy zawodowo. Nie wspominając już o nie zawsze uczciwej konkurencji.

Na szkoleniu:
 • Omówimy najczęstsze czynniki wywołujące stres w zawodzie lekarza weterynarii
 • Poznamy różnice między stresem krótkotrwałym a stresem chronicznym
 • Nauczymy się kilku narzędzi jak radzić sobie ze stresem na bieżąco i długoterminowo
 • Porozmawiamy o tym, co zrobić, kiedy nie mamy na coś wpływu i czy na pewno są to sytuacje bez wyjścia
 • Dowiemy się czym jest rezyliencja i dlaczego jest taka ważna
 • Poznamy ciekawostki neuronauki i funkcjonowania naszego mózgu, w tym uświadomimy sobie dlaczego niejednokrotnie zwierzęta znoszą stres lepiej niż ludzie
Prowadząca:

mgr inż. Magdalena Żuber – z wykształcenia zootechik, przez 13 lat pracowała w gospodarstwach. Była również współwłaścicielką przychodni weterynaryjnej w Krakowie. Trenerka Mentalna prestiżowej Akademii Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka. Terapeutka Spa&Wellness ze specjalnością masaży orientalnych i ajurwedyjskich. Instruktorka Jogi, Aerial Jogi, Stretchingu&Mobility.

Serce Magda

Koszt udziału w jednym szkoleniu: 240 zł + VAT

Projekt realizowany jest na terenie całego kraju, we współpracy z Dolnośląską, Lubuską, Śląską, Wielkopolską oraz Zachodniopomorską Izbą Lekarsko-Weterynaryjną oraz partnerem – Vethink Academy.

Lekarze weterynarii przynależący do jednej z pięciu powyższych Izb Okręgowych mają możliwość uczestnictwa w szkoleniach bezpłatnie, ponieważ płatnikiem ich udziału będzie Izba. W celu weryfikacji, w formularzu zgłoszeniowym będzie wymagane podanie nr PWZ. Lekarze weterynarii z pozostałych Izb mogą wziąć udział w szkoleniach wykupując uczestnictwo w poszczególnych szkoleniach lub dostęp do całego cyklu.

Unikalne cechy i korzyści ze szkolenia:
 • Szkolenia online to 100% wiedzy bez dodatkowych kosztów dojazdu
 • Pierwszy w Polsce projekt realizowany na zlecenie Dolnośląskiej, Lubuskiej, Śląskiej, Wielkopolskiej oraz Zachodniopomorskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej
 • Tylko u nas! Możliwość uzyskania 100% dofinansowania na udział w cyklu szkoleń dla lekarzy weterynarii zarejestrowanych w jednej z powyższych Izb
 • 100% praktycznych porad – podczas szkoleń skupiamy się wyłącznie na takich rozwiązaniach, które mogą Państwo z powodzeniem wprowadzić od zaraz do swojej praktyki
 • Możliwość zadawania pytań – w trakcie szkoleń nasi eksperci udzielają odpowiedzi na pytania z czatu
 • Praktyczna forma – szkolenie przeprowadzamy w oparciu o case studies oraz wyniki badań
 • Wszyscy uczestnicy zapisani na wydarzenie otrzymają 14-dniowy dostęp do nagrania ze szkolenia
 • Uczestnicy biorący udział w wydarzeniu na żywo, otrzymają Certyfikat
Jak wziąć udział w szkoleniu?​
 1. Wyślij do nas zgłoszenie poprzez poniższy formularz 
 2. Zapisz datę 26.04.2023 r. w kalendarzu
 3. Sprawdź swoją skrzynkę mailową ponieważ tam znajdziesz wszystkie informacje organizacyjne

Wyślij zgłoszenie

  Dane uczestnika

  Chcę wziąć udział w:

  Składam zamówienie jako:

  Osoba prywatnaFirma

  Dane do faktury


  Na podstawie danych osobowych (w tym, numeru prawa wykonywania zawodu) dokonujemy weryfikacji czy dany uczestnik kwalifikuje się do bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniu, gdzie płatnikiem uczestnictwa jest Dolnośląska, Lubuska, Śląska, Wielkopolska lub Zachodniopomorska Izba Lekarsko-Weterynaryjna. Jeżeli uczestnik nie jest zarejestrowany w jednej z powyżej wymienionych Izb dofinansowujących projekt, po złożeniu zamówienia zostanie wystawiona faktura pro forma, którą należy pobrać i opłacić przelewem tradycyjnym. Dostęp do szkolenia oraz nagrania jest przyznawany po opłaceniu faktury i zaksięgowaniu wpłaty.


  Administratorem danych jest Clinic Invest Spółka z o.o. z siedzibą w Stawigudzie przy ul. Jarzębinowej 24.


  Możesz zgłosić sprzeciw wobec otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną w każdej chwili pisząc na edu@vethink.eu. Jeżeli podałeś swój numer telefonu, ale zdecydujesz się odwołać swoją zgodę na komunikację tym kanałem, również napisz na edu@vethink.eu. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Pełna informacja o regułach przetwarzania Twoich danych dostępna jest w zakładce Polityką Prywatności.

  Porozmawiajmy! – bezpłatna konsultacja

  Czas trwania: 15-30 minut
  Podczas rozmowy zapytamy o to, z czym borykasz się Ty lub Twój zespół. Dzięki temu dopasujemy do tych potrzeb tematykę, narzędzia oraz eksperta. 

   Naszą misją jest podnoszenie jakości życia zespołów weterynaryjnych.

   Adres

   Clinic Invest
   ul. Jarzębinowa 24
   11-034 Stawiguda

   Kontakt

   +48 787 071 953

   Vethink © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone