fbpx
Skip to content Skip to footer

Zootechniczka, trenerka mentalna i trenerka biznesu

mgr inż. Magdalena Żuber

Magda jest Trenerką Vethink Academy, która poza prowadzeniem szkoleń i warsztatów, wspiera nas również przy tworzeniu wszystkich projektów. Równolegle prowadzi studio świadomego rozwoju ‘Ohana Czuła Przestrzeń‘ w sercu Nowego Sącza.
Trenerka Mentalna, Terapeutka Spa&Wellness, Redaktor Lifestyle, Event Manager, managerka z ponad 10 letnim doświadczeniem. Instruktorka pracy z ciałem, twórczyni programu Joga 4 Żywiołów oraz kursu Złap Oddech. Autorka e-booków. Organizatorka warsztatów i wyjazdów typu wellness.

Z wykształcenia mgr inż. zootechnik UR w Krakowie ze studiami podyplomowymi z analityki laboratoryjnej w ochronie środowiska na UP w Lublinie. Od początku swojej kariery zawodowej związana z branżą weterynaryjną. Przez 5 lat pracowała w Wojewódzkim Inspektoracie Weterynaryjnym w Krakowie a przez 13 lat w stadninach koni i gospodarstwach rolnych w Polsce, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Była współzałożycielką i managerem jednej z największych przychodni weterynaryjnych w Krakowie, w której rozwijała swój zawód-pasję do zwierząt i pracy z ludźmi.

Łącząc swoje zamiłowanie do rozwoju osobistego, nieszablonowego podejścia do życia, innowacji zarówno technologicznych jak i zarządzania zasobami ludzkimi została absolwentką Akademii Trenerów Mentalnych pod okiem Jakuba B. Bączka (trenera mentalnego takich osobistości jak Robert Lewandowski). Od ponad 6 lat nieustannie pracuje w treningu mentalnym indywidualnie i w grupach, w Polsce i za granicą. Jest multipasjonatką w życiu zawodowym i prywatnym. Uwielbia podróże i różnorodność jaką wnoszą w jej codzienność. Lubi poznawać ludzi i łączyć inicjatywy. Serce podzielone ma na tętniące życiem miasto i spokojną małą wieś. Niesie ze sobą energie i empatie pracując w nurcie ruchu i emocji. Głównymi obszarami jej pracy są strefa wellbeing, wellness i work-life integration.

Głównymi obszarami jej pracy są:

 • budowanie relacji i komunikacja z klientem,
 • radzenie sobie w trudnych sytuacjach z klientem i współpracownikami,
 • zarządzanie stresem,
 • empatia, sympatia i współczucie – jak się troszczyć o pacjentów oraz klientów i… nie zwariować,
 • wellbeing, w relacji z ciałem – zresetuj stres, uspokój ciało,
 • work-life integration,
  dobrostan zespołu – z perspektywy właściciela, pracownika i klienta,
 • narzędzia potrzebne do radzenia sobie z wypaleniem zawodowym,
 • samoświadomość, jako fundament szczęśliwego funkcjonowania,
 • zarządzanie energią osobistą.

Porozmawiajmy! – bezpłatna konsultacja

Czas trwania: 15-30 minut
Podczas rozmowy zapytamy o to, z czym borykasz się Ty lub Twój zespół. Dzięki temu dopasujemy do tych potrzeb tematykę, narzędzia oraz eksperta. 

  Naszą misją jest podnoszenie jakości życia zespołów weterynaryjnych.

  Adres

  Clinic Invest
  ul. Jarzębinowa 24
  11-034 Stawiguda

  Kontakt

  +48 787 071 953

  Vethink © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone