Lekarka weterynarii i urzędniczka w administracji publicznej. Jest także odważną liderką i wizjonerką. Z administracją związana od ponad 18 lat i działa w obszarze farmacji weterynaryjnej. Pracuje w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, gdzie od 2007 roku pełni funkcję Wiceprezeski ds. produktów leczniczych weterynaryjnych.
Mówiąc o sobie używa często określenia „Ambasadorka weterynarii w resorcie zdrowia”. Jej misją zawodową jest upowszechnianie wiedzy na temat tego, jak duży wpływ na zdrowie ludzi i zdrowie publiczne ma zdrowie zwierząt. Jest twórczynią cyklicznego wydarzenia „Dzień Weterynarii w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych” oraz współorganizatorką konferencji farmaceutycznych organizowanych przez Polskie Towarzystwo Nauk Weterynaryjnych i Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne.
Przy tworzeniu różnego rodzaju inicjatyw zależy jej na stworzeniu przestrzeni na dialog pomiędzy Urzędem a całym środowiskiem weterynaryjnym.
“Jako lider jestem popularyzatorką odważnego przywództwa opartego na wiarygodności w działaniu, komunikacji i budowaniu relacji. Uważam, że Urząd to przede wszystkim ludzie, dlatego w swojej pracy stawiam na ludzi i pracę zespołową. Posiadam wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz budowaniu różnorodnych zespołów. Moją mocną stroną jest autentyczność, otwartość na współpracę i odwaga w podejmowaniu wyzwań. Swoją pracę traktuję jako pasję i powołanie, zawsze pracuję z uważnością na drugiego człowieka.”
W ciągu ostatnich sześciu lat uczestniczyła w wielu warsztatach i programach rozwojowych tj. warsztaty i program rozwojowy „be BRAVE & play BRAVE” inspirowany podejściem „Playing BIG” – Tary Mohr, warsztat o autentyczności ,,Ja kobieta i kariera”, warsztat zespołowy ,,Neurowspółpraca – komunikacja i budowanie relacji w zespole oraz z partnerami w biznesie w oparciu o style myślenia FRIS” , czy wreszcie warsztat o odważnym przywództwie ,,Odwaga w przywództwie, Dare to Lead™”. Dodatkowo była gościem podcastu Talent Diversity, gdzie rozmawiała na temat kobiecego przywództwa w administracji publicznej.
Stawia na rozwój, dlatego cały czas poszerza swoją wiedzę i umiejętności. Jest pasjonatką samorozwoju i jej celem jest wspieranie rozwoju osobistego pracowników administracji weterynaryjnej. Głównym obszarem jej pracy jest komunikacja i budowanie relacji w zespole w oparciu o style myślenia FRIS®, odważne przywództwo oparte na własnych wartościach, praca z krytykiem i budowanie poczucia własnej wartości, zarządzanie stresem i budowanie odporności psychicznej oraz praca z emocjami.