fbpx
Skip to content Skip to footer

Lekarka weterynarii, liderka i wizjonerka w administracji państwowej

lek. wet. Agata Andrzejewska

Lekarka weterynarii i urzędniczka w administracji publicznej. Jest także odważną liderką i wizjonerką. Z administracją związana od ponad 18 lat i działa w obszarze farmacji weterynaryjnej. Pracuje w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, gdzie od 2007 roku pełni funkcję Wiceprezeski ds. produktów leczniczych weterynaryjnych.
Mówiąc o sobie używa często określenia „Ambasadorka weterynarii w resorcie zdrowia”. Jej misją zawodową jest upowszechnianie wiedzy na temat tego, jak duży wpływ na zdrowie ludzi i zdrowie publiczne ma zdrowie zwierząt. Jest twórczynią cyklicznego wydarzenia „Dzień Weterynarii w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych” oraz współorganizatorką konferencji farmaceutycznych organizowanych przez Polskie Towarzystwo Nauk Weterynaryjnych i Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne. 

Przy tworzeniu różnego rodzaju inicjatyw zależy jej na stworzeniu przestrzeni na dialog pomiędzy Urzędem a całym środowiskiem weterynaryjnym.

“Jako lider jestem popularyzatorką odważnego przywództwa opartego na wiarygodności w działaniu, komunikacji i budowaniu relacji. Uważam, że Urząd to przede wszystkim ludzie, dlatego w swojej pracy stawiam na ludzi i pracę zespołową. Posiadam wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz budowaniu różnorodnych zespołów. Moją mocną stroną jest autentyczność, otwartość na współpracę i odwaga w podejmowaniu wyzwań. Swoją pracę traktuję jako pasję i powołanie, zawsze pracuję z uważnością na drugiego człowieka.”

W ciągu ostatnich sześciu lat uczestniczyła w wielu warsztatach i programach rozwojowych tj. warsztaty i program rozwojowy „be BRAVE & play BRAVE” inspirowany podejściem „Playing BIG” – Tary Mohr, warsztat o autentyczności ,,Ja kobieta i kariera”, warsztat zespołowy ,,Neurowspółpraca – komunikacja i budowanie relacji w zespole oraz z partnerami w biznesie w oparciu o style myślenia FRIS” , czy wreszcie warsztat o odważnym przywództwie ,,Odwaga w przywództwie, Dare to Lead™”. Dodatkowo była gościem podcastu Talent Diversity, gdzie rozmawiała na temat kobiecego przywództwa w administracji publicznej.

Stawia na rozwój, dlatego cały czas poszerza swoją wiedzę i umiejętności. Jest pasjonatką samorozwoju i jej celem jest wspieranie rozwoju osobistego pracowników administracji weterynaryjnej. Głównym obszarem jej pracy jest komunikacja i budowanie relacji w zespole w oparciu o style myślenia FRIS®, odważne przywództwo oparte na własnych wartościach, praca z krytykiem i budowanie poczucia własnej wartości, zarządzanie stresem i budowanie odporności psychicznej oraz praca z emocjami.

Posłuchaj podcastu współtworzonego przez Agatę i Vethink Academy:

Porozmawiajmy! – bezpłatna konsultacja

Czas trwania: 15-30 minut
Podczas rozmowy zapytamy o to, z czym borykasz się Ty lub Twój zespół. Dzięki temu dopasujemy do tych potrzeb tematykę, narzędzia oraz eksperta. 

  Naszą misją jest podnoszenie jakości życia zespołów weterynaryjnych.

  Adres

  Clinic Invest
  ul. Jarzębinowa 24
  11-034 Stawiguda

  Kontakt

  +48 787 071 953

  Vethink © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone