fbpx
Skip to content Skip to footer

VetVantage – Sukces w Medycynie Weterynaryjnej: Strategie Rozwoju Zawodowego

Z ogromną radością pragniemy zaprosić Was do udziału w naszym nowym projekcie mentoringowym. Ten innowacyjny program ma na celu wspieranie rozwoju zawodowego poprzez wymianę wiedzy, doświadczeń oraz inspirację.

Projekt mentoringowy został stworzony z myślą o tworzeniu trwałych relacji pomiędzy doświadczonymi profesjonalistami a młodymi talentami w dziedzinie weterynarii. Chcemy zachęcać do wzajemnej wymiany pomysłów, doświadczeń oraz wspólnego rozwoju.

Czym jest VETHINK Academy?

Vethink Academy to niezwykły think tank weterynaryjny! Wspieramy w uzyskaniu zbalansowanego i harmonijnego podejścia do pracy. 

Czym się zajmujemy?

🔹 Szkolenia z komunikacji

🔹 Budowanie silnej marki osobistej

🔹 Obsługa klienta na najwyższym poziomie

🔹 Wykorzystywanie pełnego potencjału zawodowego

🔹 Dbanie o zdrowie psychiczne i równowagę życia zawodowego

🔹 Wsparcie w zarządzaniu i usprawnianiu wewnętrznych procesów w klinikach weterynaryjnych

W ramach naszej działalności obecnie startujemy z innowacyjnym Projektem Mentoringowym VetVantage: Budowanie relacji opartych na wartościach, skierowanym do wszystkich studentów i młodych lekarzy weterynarii na różnych etapach kariery! Projekt ten ma na celu stworzenie inspirującej przestrzeni wymiany wiedzy, doświadczeń i umiejętności, sprzyjając rozwojowi zawodowemu uczestników.

Jego częścią jest wykład: Sukces w Medycynie Weterynaryjnej: Strategie Rozwoju Zawodowego, który poprowadzi Jan Grabiński-Baranowski.

Kim jest nasz prelegent?

Jan Grabiński-Baranowski

Jestem lekarzem weterynarii, który po doświadczeniach w praktyce weterynaryjnej i w nauczaniu akademickim, od blisko 30 lat pracuje jako menedżer progresywnie zbierając doświadczenia w zarządzaniu firmami zajmującymi się zdrowiem, dobrostanem i żywieniem zwierząt.

Jestem liderem biznesowym z umiejętnościami w zakresie sprzedaży, marketingu i procesów organizacyjnych oraz zdolnością nawigowania w złożonych środowiskach firm międzynarodowych. W firmach dla których pracuję tworzę przyjazne miejsca pracy, w których ludzie realizują swoje ambicje eksperymentując z możliwościami i wymyślając nowatorskie rozwiązania. Jako lider inspiruję ludzi dając im energię do nieustannego rozwoju, przekraczania barier w dążeniu do mistrzostwa, myślenia poza schematami.

Moją pasją jest żeglarstwo. Na pokładach jachtów i żaglowców spędziłem ponad 600 dni w rejsach morskich. Uważam, że żeglarstwo i wychowanie morskie w znacznym stopniu ukształtowało moje cechy charakteru i kompetencje niezbędne do bycia liderem.

↓ DOŁĄCZ DO PROJEKTU VETVANTAGE

Porozmawiajmy! – bezpłatna konsultacja

Czas trwania: 15-30 minut
Podczas rozmowy zapytamy o to, z czym borykasz się Ty lub Twój zespół. Dzięki temu dopasujemy do tych potrzeb tematykę, narzędzia oraz eksperta. 

  Naszą misją jest podnoszenie jakości życia zespołów weterynaryjnych.

  Adres

  Clinic Invest
  ul. Jarzębinowa 24
  11-034 Stawiguda

  Kontakt

  +48 787 071 953

  Vethink © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone