fbpx
Skip to content Skip to footer

Zapraszamy na webinar: Zdiagnozuj swój problem! – ograniczające przekonania w pracy lekarza weterynarii

Podczas spotkania organizowanego przez Vethink Academy i Vetlab sp. z o.o. porozmawiamy o badaniu oraz identyfikacji przekonań i założeń, które mogą ograniczać efektywność pracy lekarzy weterynarii. Skupimy się na analizie sposobów, przez które takie przekonania mogą wpływać na podejmowanie decyzji klinicznych, komunikację z klientami oraz współpracę w zespole weterynaryjnym. Naszym celem będzie zrozumienie tych ograniczeń i poznanie strategii ich przezwyciężania.

Już na etapie studiów często kształtują się w nas przekonania, że nie powinniśmy ujawniać swoich wątpliwości pacjentom, a w naszej profesji kluczowe jest poleganie tylko na sobie. Jednakże, w momencie, w którym zdamy sobie sprawę z własnych ograniczeń otwiera się przed nami zupełnie nowa droga do osobistego rozwoju, która promuje otwartość na poszerzanie kompetencji.

Wprowadzenie nawet drobnych zmian w sposobie komunikacji, np. udzielenie informacji o poprawnym pobraniu próbki do badania, przekłada się na większą satysfakcję pacjenta oraz sprawia, że wizyta lekarska staje się bardziej spersonalizowana.

Czego będzie dotyczył webinar?

Uczestnicy webinaru będą mogli dowiedzieć się więcej na temat:

 1. Świadomości własnych przekonań i nauczyć się identyfikować oraz zrozumieć swoje własne przekonania, które mogą wpływać na ich praktykę zawodową.
 2. Rozpoznawania ograniczeń, które mogą występować w pracy lekarza weterynarii, tj. brak pewności siebie, lęk przed odrzuceniem czy tendencja do unikania współpracy. Zidentyfikujemy bariery komunikacyjne i przedstawimy strategie radzenia sobie z nimi.
 3. Skutków ograniczających przekonań i ich konsekwencji, które mogą wynikać z działania na podstawie ograniczających przekonań, zarówno dla zwierzęcych pacjentów, jak i dla relacji z klientami oraz innych członków Twojego zespołu.
 4. Strategii przezwyciężania ograniczeń, które mogą pomóc w przezwyciężaniu ograniczających przekonań, tj. techniki radzenia sobie ze stresem, rozwijanie umiejętności komunikacyjnych czy budowanie zaufania w relacjach z klientami. Omówimy, czym jest efektywny sojusz terapeutyczny, czyli wspólna praca na rzecz dobra pacjenta.
 5. Współpracy w interdyscyplinarnym zespole: Zrozumienie znaczenia współpracy w interdyscyplinarnym zespole dla zapewnienia kompleksowej opieki nad pacjentami weterynaryjnymi oraz zdolność do efektywnego działania w takim środowisku. Przeanalizujemy przekonania, które utrudniają podjęcie współpracy w ramach interdyscyplinarnych zespołów.
Prowadząca: dr n. med. Katarzyna Iwanicka
Katarzyna Iwanicka przy biurku

Dr Iwanicka to psycholog, psychoterapeuta i założycielka Mind Story. Ukończyła Wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz uzyskała tytuł doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Jest absolwentką Studium Psychoterapii Uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia, 4-letniej Szkoły Psychoterapii Systemowej MABOR oraz Szkoły Trenerów Umiejętności Psychospołecznych. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i wykładów oraz udzielaniu konsultacji psychologicznych. Jej praca terapeutyczna skupia się na osobach dorosłych i młodzieży borykających się ze stresem, problemami emocjonalnymi, trudnościami w relacjach oraz zaburzeniami psychosomatycznymi. Jest także zaangażowana w proces uzyskiwania certyfikatu psychoterapeuty systemowego. Prywatnie, jest żoną lekarza weterynarii i wspólnie tworzą przyjazne i bezpieczne miejsce pracy dla całego zespołu weterynaryjnego.

⬇️ Zapisz się na werbinar ⬇️

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Rodzaj uczestnictwa
i tym samym wyrażam zgodę na udostępnienie danych (imię, nazwisko, nr telefonu, e-mail) przez Vethink Academy Partnerowi spotkania firmie Vetlab sp. z o.o. i na przetwarzanie tych danych w celach marketingowych.
Pole akceptacji
Pole akceptacji
Pole akceptacji
Wyrażając zgodę na udostępnienie danych (imię, nazwisko, nr telefonu, e-mail) przez Vethink Academy (Clinic Invest Sp. z o.o. Partnerowi spotkania, firmie Vetlab sp. z o.o. oraz na przetwarzanie przez nią tych danych we własnych celach marketingowych otrzymujesz 14-dniowy dostęp do nagrania ze spotkania
Administratorem danych jest Clinic Invest Spółka z o.o. z siedzibą w Stawigudzie przy ul. Jarzębinowej 24.
Możesz zgłosić sprzeciw wobec otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną w każdej chwili pisząc na edu@vethink.eu. Jeżeli podałeś swój numer telefonu, ale zdecydujesz się odwołać swoją zgodę na komunikację tym kanałem, również napisz na edu@vethink.eu. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Pełna informacja o regułach przetwarzania Twoich danych dostępna jest w zakładce Polityką Prywatności.

Porozmawiajmy! – bezpłatna konsultacja

Czas trwania: 15-30 minut
Podczas rozmowy zapytamy o to, z czym borykasz się Ty lub Twój zespół. Dzięki temu dopasujemy do tych potrzeb tematykę, narzędzia oraz eksperta. 

  Naszą misją jest podnoszenie jakości życia zespołów weterynaryjnych.

  Adres

  Clinic Invest
  ul. Jarzębinowa 24
  11-034 Stawiguda

  Kontakt

  +48 787 071 953

  Vethink © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone