fbpx
Skip to content Skip to footer

One day retreat we Wrocławiu i Poznaniu

Zapraszamy na intensywny całodniowy warsztat rozwojowy dla lekarzy weterynarii

 WROCŁAW

 16.09.2023 r.

 POZNAŃ

 30.09.2023 r.

Szczegóły programu:

 Podczas 8h spotkania będziesz mógł/a nauczyć się jak radzić sobie lepiej ze stresem, budować rezyliencję, czym są narzędzia rozwoju osobistego i jak najlepiej wykorzystywać je w pracy lekarza weterynarii czy w domu.

 Warsztaty prowadzone są w nurcie body&mind. Co oznacza, że oprócz umysłów poruszamy też nasze ciała. Nauczysz się jak efektywniej i mniej stresująco poruszać się w wymagającym i pełnym nieprzewidywalnych zdarzeń środowisku pracy jakim jest zawód lekarza weterynarii. Popracujemy na emocjach, wartościach i relacjach z samymi sobą i otaczającym nas światem.

 Materiały, które dostaniesz będą Twoją nawigacją w warsztatach i pomogą zanotować najważniejsze ich elementy. 

 Warsztaty będą przeplatane częścią merytoryczną i pracy z ciałem, dlatego konieczne jest zabranie ze sobą wygodnego stroju, którym będziesz się dobrze czuć.

Warsztaty poprowadzi:

Magdalena Żuber certyfikowana Trenerka Mentalna Vethink Academy, Terapeutka Spa&Wellness, Autorka ebooków, Redaktorka lifestyle, Założycielka studio świadomego rozwoju ‘Ohana Czuła Przestrzeń, Zootechniczka, współzałożycielka i były manager przychodni weterynaryjnej.

Serce Magda
Dlaczego warto wziąć udział?

Program One Day Retreat jest stworzony i organizowany przez Vethink Academy, gdzie naszym celem jest podnoszenie jakości życia zespołów weterynaryjnych poprzez dostarczanie wiedzy, strategii i narzędzi tworzonych w oparciu o coaching, psychologię i neuronaukę.

Z dala od codziennych spraw i obowiązków, będziemy się inspirować i dawać sobie wzajemne wsparcie oraz motywację do tego, aby pracować nad siłą wewnętrznego spokoju. Realizując program i zadania jakie przygotowaliśmy z zakresu Treningu Mentalnego, lepiej poznasz siebie i doświadczysz na własnej skórze, jak praca z samym sobą w bezpiecznych warunkach daje szybkie efekty. Wszystko po to, abyś żegnając się z nami zabrał/a ze sobą wiedzę i narzędzia do dalszej pracy.

Dla kogo?

One Day Retreat jest dla każdego lekarza weterynarii, technika, recepcjonisty, managera, pracownika inspekcji weterynaryjnej, studenta czy pracownika branży weterynaryjnej, który rezonuje z powyższą treścią i potrzebuje lepszej samoopieki oraz narzędzi do radzenia sobie z emocjami, stresem, presją, relacjami, itp.

Cena zawiera:

 funkcjonalne warsztaty pracy z ciałem (joga)

 techniki oddechowe na stres i brak energii

 trening mentalny: praca własna i grupowa

 sesję Q&A

 poczęstunek

 sprzęt do ćwiczeń

 materiały szkoleniowe – workbook

 WROCŁAW

 16.09.2023 r.

 POZNAŃ

 30.09.2023 r.

ceny One Day

Liczba miejsc jest ograniczona. Zastrzegamy możliwość odwołania/przełożenia wydarzenia w przypadku niewystarczającej ilości uczestników (minimum 14 osób) oraz w przypadku wystąpienia innych odgórnych ograniczeń, niezależnych od organizatora.

Weź udział w warsztatach i wypełnij formularz zgłoszeniowy⬇️
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Miejsce warsztatów
Rodzaj uczestnictwa
Składam zamówienie jako
Pole akceptacji
Pole akceptacji
Pole akceptacji

Porozmawiajmy! – bezpłatna konsultacja

Czas trwania: 15-30 minut
Podczas rozmowy zapytamy o to, z czym borykasz się Ty lub Twój zespół. Dzięki temu dopasujemy do tych potrzeb tematykę, narzędzia oraz eksperta. 

  Naszą misją jest podnoszenie jakości życia zespołów weterynaryjnych.

  Adres

  Clinic Invest
  ul. Jarzębinowa 24
  11-034 Stawiguda

  Kontakt

  +48 787 071 953

  Vethink © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone