fbpx
Skip to content Skip to footer

Rozmowy Karoliny Brodziak

Zapraszamy do zapoznania się z cyklem rozmów Karoliny Brodziak – założycielki Vethink Academy z lekarzami weterynarii. Są to rozmowy publikowane na łamach czasopisma “Weterynaria w Praktyce”, które są częścią projektu Vethink Academy, w którym chcemy zachęcić doświadczonych lekarzy do tego, aby dzielili się swoim doświadczeniem i wiedzą z zakresu kompetencji miękkich, bez których, pomimo ogromnej wiedzy medycznej, nie udałoby im się w pełni osiągnąć sukcesu.

Dr n. wet. Aleksander Kasprowicz swoje pierwsze doświadczenia zdobywał w Katedrze Chirurgii i Rentgenologii Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie, gdzie w 2010 roku obronił rozprawę doktorską dotyczącą chirurgii małoinwazyjnej. Obecnie kieruje Trójmiejską Kliniką Weterynaryjną, której jest również współwłaścicielem. Na co dzień zajmuje się diagnostyką i chirurgią ortopedyczną oraz chirurgią kręgosłupa.

lek. wet. Michał Dubiel PgC SAS Michałem Dubielem Ukończył studia weterynaryjne na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Po dwóch latach pracy w Polsce wyjechał do Wielkiej Brytanii, gdzie odbywał staże w dużych klinikach referencyjnych, pracował na ostrych dyżurach oraz jako lekarz pierwszego kontaktu. Ukończył studia specjalizacyjne z zakresu chirurgii na Harper Adams University i uzyskał tytuł Postgraduate Certificate in Small Animal Surgery. Od 2018 roku zajmuje się diagnostyką i chirurgią ortopedyczną, współpracując z wrocławskimi przychodniami. 

Lek. wet. Magdalena Kraińska – absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Doktorantka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Katedrze Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej. Od 2019 r. związana z międzynarodową kliniką weterynaryjną „Anicura” w Szwecji, gdzie podnosi swoje kwalifikacje pod okiem europejskich specjalistów. W 2020 r. rozpoczęła naukę w European School for Advanced Veterinary Studies w Luxemburgu z zakresu chirurgii, a rok później studia specjalizacyjne z Chirurgii Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Od 2021 r. jest liderem konsorcjum „Nefro-Regen”.

lek. wet. Rafał Bernacki – lekarz weterynarii z 20-letnim stażem. 

Rafał Kwiatkowski – manager lecznicy weterynaryjnej, z wykształcenia politolog, absolwent Akademii Leona Koźmińskiego kierunku Zarządzanie Praktyką Weterynaryjną. Z weterynarią związany od ponad 25 lat: pracował w lecznicy weterynaryjnej jako asystent lekarza weterynarii, później jako przedstawiciel handlowy dedykowany weterynarii, prowadził także własną firmę zoologiczną. Organizator szkoleń z zakresu: żywienia zwierząt, sprzedaży i zarządzania praktyką weterynaryjną dla przedstawicieli handlowych, pracowników hurtowni, sklepów zoologicznych oraz lekarzy weterynarii. Od 2018 roku zarządza Przychodnią Weterynaryjną Aura oraz jej 26-osobowym zespołem. 

Lek. wet. Łukasz Łebek – absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Od 10 lat aktywnie walczący o zdrowie psów i kotów jako lekarz internista. Zawsze chciał leczyć krowy i świnie, ale przewrotny los pokrzyżował mu plany – za co jest mu bardzo wdzięczny. Zawodowo interesuje się szeroko pojętymi chorobami wewnętrznymi i diagnostyką obrazową, w szczególności ultrasonografią. Całym sercem nie lubi chirurgii. W pracy stawia na partnerstwo między lekarzem a opiekunem zwierzęcia. Zajmuje się działalnością edukacyjną, publikując w sieci pod nazwą „Nie zadzieraj z weterynarzem”. Prowadzi zajęcia dla dzieci przedszkolnych i szkolnych. Autor trzech książek. Prywatnie mąż, tata i mól książkowy.

Lek. wet. Jakub Jasiak – w 2023 roku uzyskał tytuł lekarza weterynarii na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Jego głównym kierunkiem rozwoju jest anestezjologia. Pasję do weterynarii łączy się z zainteresowaniem marketingiem, który chce wykorzystać m.in. do promowania dobrych praktyk weterynaryjnych.
W pracy klinicysty zajmuje się interną psów oraz kotów. Poza pracą koneser kina oraz miłośnik dobrej kuchni.

Wywiad z Danutą Florkowską Danvet

Lek. wet. Danuta Florkowska- Właścicielka Przychodni Dan Vet. Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie – rocznik 2005. Specjalista chorób psów i kotów oraz chirurgii. Będąc osobą ambitną i zdeterminowaną, rozwój stawia na jednym z czołowych miejsc. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i doskonali swoje umiejętności zawodowe, biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach – w kraju i zagranicą. Prywatnie lubi podróże – szczególnie te odległe i dobrą książkę. Właścicielka charta rosyjskiego – Obsesji.

Porozmawiajmy! – bezpłatna konsultacja

Czas trwania: 15-30 minut
Podczas rozmowy zapytamy o to, z czym borykasz się Ty lub Twój zespół. Dzięki temu dopasujemy do tych potrzeb tematykę, narzędzia oraz eksperta. 

  Naszą misją jest podnoszenie jakości życia zespołów weterynaryjnych.

  Adres

  Clinic Invest
  ul. Jarzębinowa 24
  11-034 Stawiguda

  Kontakt

  +48 787 071 953

  Vethink © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone