fbpx
Skip to content Skip to footer

Relacja z opiekunem oparta na zaufaniu

darmowy webinar dla lekarzy weterynarii

  19:00-20:30

 14.09.2023 r.

  możliwość uzyskania 14-dniowego dostępu do nagrania 

 Partnerem spotkania jest IDEXX – jest globalny lider innowacji w dziedzinie medycyny weterynaryjnej

Opis webinaru:

Dobrze prosperująca jednostka weterynaryjna to niezwykle precyzyjnie funkcjonujący ekosystem. Już w roku 1930 brytyjski botanik Arthur Tansley określił ekosystem jako społeczność organizmów wchodzących w interakcję ze sobą i z otaczającym je środowiskiem. Zatem firmowy ekosystem to środowisko, na które składa się spora ilość podmiotów ściśle ze sobą współpracujących. Oprócz wewnętrznej struktury, na która przypadają lekarze weterynarii, technicy, recepcja, managerowie, osoby dbające o czystość czy laboratorium, mamy także część zewnętrzną jak dostawcy i dystrybutorzy leków, wyposażenia czy produktów sprzedawanych w gabinecie no i najważniejszy element, czyli nasi klienci i nie raz nie łatwe relacje z nimi nawiązywane. Nie można również pominąć faktu, iż przychodnie/lecznice/kliniki czy gabinety weterynaryjne są zależne od jednostek rządowych ustanawiających prawo, nadzorujących leczenie chorób zwalczanych z urzędu czy też wprowadzanie preparatów na rynek do obrotu. 

Taki ekosystem jest siecią naczyń połączonych i dysfunkcje w jednym z jego elementów mogą znacząco wpłynąć na funkcjonowanie całości. Nie mamy wpływu na zewnętrzne elementy tej struktury, ale na pewno mamy wpływ na to jak funkcjonuje ona od wewnątrz w skali naszego gabinetu i jego zespołu. 

Najważniejszymi elementami w rozwoju zakładu leczniczego zwierząt jest świadczenie wysokiej jakości usług i długoterminowa relacja z klientem oparta na zaufaniu i zrozumieniu wzajemnych potrzeb oraz wynikających z nich obowiązków (jak np. opieka nad pacjentem między wizytami), ale też cen usług czy produktów, które z nich wynikają. Umiejętność przedstawienia i uzasadnienia dostępnych rozwiązań i najlepszych z możliwych opcji to wyzwanie dla niejednego lekarza weterynarii, która musi być poparta ujednoliconą strategią wewnątrz całego zespołu. Klient powinien odczuwać spójność i pewność poszczególnych członków zespołu przeprowadzających go przez kosztowne i wymagające procesy leczenia pupila. Ze wszystkich badań wynika, że najistotniejsze w całym tym procesie jest zbudowanie relacji z klientem opartej na zaufaniu

Na webinarze:

Podczas webinaru, którego moderatorem będzie ekspertka Vethink Academy Magdalena Żuber, a gośćmi spotkania Anna Wołowicz-Protasiewicz (od 17 lat związana z branżą weterynaryjną) i lek. wet. Rafał Bernacki (lekarz weterynarii  z 20-letnim stażem), przybliżymy Wam, jak budowanie stabilnego ekosystemu wspiera nie tylko rozwój firmy, pozycję na rynku i trwałe relacje z klientem, ale także wspomaga lekarzy weterynarii w ich codziennych zmaganiach i ilości procesów jakie przetwarzają w sobie każdego dnia, chroniąc ich tym samym przed wypaleniem zawodowym. W trakcie naszego spotkania poruszymy następujące tematy:

 Jak zbudować długoterminowe zaufanie i relacje oparte na współdzielonych wartościach?

 Jak dbasz tak masz – odpowiedzialność za relacje z klientem i wewnątrz zespołu.

 Czy warto inwestować w rozwój kompetencji miękkich w zawodzie lekarza weterynarii?

 Emocje i nastawienie mentalne a usługi jako wskaźnik jakości i powtarzalności osiąganych wyników.

 Rozwijaj siebie, wzbogacaj zespół, poszerzaj zakres świadczonych usług.

 

pies na plaży z opiekunem

Nieprzypadkowo nasz webinar odbędzie się 14 września czyli w międzynarodowym dniu walki z wypaleniem zawodowym, z którym jako trenerzy i lekarze pracujemy i stykamy się każdego dnia a które WHO w 2019 roku uznała za stan chorobowy prowadzący do depresji.

Bądź z nami w tym dniu!

Jak wziąć udział w webinarze?​​​

 1. Wyślij zgłoszenie poprzez poniższy formularz i otrzymaj dostęp do wydarzenia na żywo
 2. Zapisz datę 14.09.2023 r. w kalendarzu
 3. Wyrażając zgodę na udostępnienie danych (imię, nazwisko, nr telefonu, e-mail) przez Vethink Academy Partnerowi spotkania firmie IDEXX Laboratories Sp. z.o.o. i na przetwarzanie tych danych w celach marketingowych otrzymasz 14-dniowy dostęp do nagrania ze spotkania
 4. Sprawdź swoją skrzynkę mailową ponieważ tam znajdziesz wszystkie informacje organizacyjne (upewnij się czy wiadomość nie wpadła do SPAMu)
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Uczestnictwo
i tym samym wyrażam zgodę dla Vethink Academy na przetwarzanie danych zawartych w formularzu do ich celów marketingowych.
Pole akceptacji
Pole akceptacji
Pole akceptacji
Wyrażając zgodę na wykorzystanie danych (imię, nazwisko, nr telefonu, e-mail) przez Vethink Academy (Clinic Invest Sp. z o.o.) oraz na przetwarzanie przez nią tych danych we własnych celach marketingowych. W ramach zgody otrzymasz e-book: Sukces w medycynie weterynaryjnej, który zostanie dostarczony do Ciebie w formie mailowej przez organizatora wydarzenia.
Administratorem danych jest Clinic Invest Spółka z o.o. z siedzibą w Stawigudzie przy ul. Jarzębinowej 24.
Możesz zgłosić sprzeciw wobec otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną w każdej chwili pisząc na edu@vethink.eu. Jeżeli podałeś swój numer telefonu, ale zdecydujesz się odwołać swoją zgodę na komunikację tym kanałem, również napisz na edu@vethink.eu. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Pełna informacja o regułach przetwarzania Twoich danych dostępna jest w zakładce Polityką Prywatności.

Porozmawiajmy! – bezpłatna konsultacja

Czas trwania: 15-30 minut
Podczas rozmowy zapytamy o to, z czym borykasz się Ty lub Twój zespół. Dzięki temu dopasujemy do tych potrzeb tematykę, narzędzia oraz eksperta. 

  Naszą misją jest podnoszenie jakości życia zespołów weterynaryjnych.

  Adres

  Clinic Invest
  ul. Jarzębinowa 24
  11-034 Stawiguda

  Kontakt

  +48 787 071 953

  Vethink © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone