fbpx
Skip to content Skip to footer

Niebezpieczeństwa, o których się nie mówi

 3 godzinne szkolenie online
 29.11.2023 r. 
 17:00-20:00
 14-dniowy dostęp do nagrania szkolenia
 możliwość uzyskania 100% dofinansowania

siódme szkolenie
Opis szkolenia​​

Wyobraźmy sobie napięty mięsień w ciele, taki przepracowany, mało elastyczny i dosyć dokuczliwy w odczuwaniu. Ten mięsień, jeżeli nie jest na czas rozmasowany, zrelaksowany lub odciążony a potem wzmocniony, powoli traci na swojej wydajności w pracy. Z bólu ostrego przechodzi w chroniczny i zaczyna się kompensacja poprzez nadmierne obciążenie innych mięśni a także układu np. kostnego i po jakimś czasie mamy trudności z normalnym funkcjonowaniem, odczuwamy ból i sztywność już w większości naszego ciała. Czym też niejednokrotnie jesteśmy bardzo zdziwieni i nie wiemy skąd to się wzięło. Otóż przykład tego mięśnia, który najłatwiej nam zrozumieć i się z nim utożsamić, możemy przenieść spokojne na nasz obszar emocjonalny, stany psychiczne, relacje a także funkcjonowanie naszych środowisk pracy. Bez względu na to, czy jesteśmy indywidualnymi przedsiębiorcami czy stanowimy część większego zespołu.

Życie lekarza weterynarii i osób z nim współpracujących jest nieustannie obarczone nowymi bodźcami, wieloma niewiadomymi i niepewnościami. Nie mówiąc o zależnościach wynikających z przepisów obowiązującego i ciągle zmieniającego się prawa, narastającej presji życia w obecnych trudnych ekonomicznie czasach czy też nadmiaru zbędnych informacji obciążających nasz umysł i ciało. Dodajmy do tego życie poza pracą albo jego brak i mamy tykająca bombę, zazwyczaj do auto detonacji.

Drobne i często nieumyślnie pomijane sygnały, impulsy czy też celowo lekceważone przez nas sytuacje wpychane jak małe kamyczki do plecaka tak zwanej codzienności, stają się z czasem olbrzymimi głazami przytłaczjącymi nas tak bardzo, że nie poznajemy sami siebie i działamy na swoją i bliskich niekorzyść. Niszcząc w konsekwencji relacje i biznesy, które zakładaliśmy z wielka pasją i powołaniem.

Na szkoleniu:​
 • Porozmawiamy o tym, jak lekceważone małe niewygody w dużej ilości powodują potężny kryzys
 • Zastanowimy się jakie są sposoby na ich wyłapywanie na czas
 • Sprawdzimy co możemy zrobić, żeby sobie z nimi radzić jak już się zgromadzą
 • Dowiemy się czym jest agregacja zysków marginalnych i mentalne drzazgi
 • Przeanalizujemy co robić by się wzmocnić na przyszłość
Prowadząca:

mgr. Magdalena Żuber – z wykształcenia zootechik, przez 13 lat pracowała w gospodarstwach. Była również współwłaścicielką przychodni weterynaryjnej w Krakowie. Trenerka Mentalna prestiżowej Akademii Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka. Terapeutka Spa&Wellness ze specjalnością masaży orientalnych i ajurwedyjskich. Instruktorka Jogi, Aerial Jogi, Stretchingu&Mobility.

Serce Magda

Koszt udziału w jednym szkoleniu: 240 zł + VAT

Koszt udziału w cyklu szkoleń (7 spotkań): 1400 zł + VAT​

Projekt realizowany jest na terenie całego kraju, we współpracy z Dolnośląską, Lubuską, Śląską, Wielkopolską oraz Zachodniopomorską Izbą Lekarsko-Weterynaryjną oraz partnerem – Vethink Academy.

Lekarze weterynarii przynależący do jednej z pięciu powyższych Izb Okręgowych mają możliwość uczestnictwa w szkoleniach bezpłatnie, ponieważ płatnikiem ich udziału będzie Izba. W celu weryfikacji, w formularzu zgłoszeniowym będzie wymagane podanie nr PWZ. Lekarze weterynarii z pozostałych Izb mogą wziąć udział w szkoleniach wykupując uczestnictwo w poszczególnych szkoleniach lub dostęp do całego cyklu.

Unikalne cechy i korzyści ze szkolenia:
 • Szkolenia online to 100% wiedzy bez dodatkowych kosztów dojazdu
 • Pierwszy w Polsce projekt realizowany na zlecenie Dolnośląskiej, Lubuskiej, Śląskiej, Wielkopolskiej oraz Zachodniopomorskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej
 • Tylko u nas! Możliwość uzyskania 100% dofinansowania na udział w cyklu szkoleń dla lekarzy weterynarii zarejestrowanych w jednej z powyższych Izb
 • 100% praktycznych porad – podczas szkoleń skupiamy się wyłącznie na takich rozwiązaniach, które mogą Państwo z powodzeniem wprowadzić od zaraz do swojej praktyki
 • Możliwość zadawania pytań – w trakcie szkoleń nasi eksperci udzielają odpowiedzi na pytania z czatu
 • Praktyczna forma – szkolenie przeprowadzamy w oparciu o case studies oraz wyniki badań
 • Wszyscy uczestnicy zapisani na wydarzenie otrzymają 14-dniowy dostęp do nagrania ze szkolenia
 • Uczestnicy biorący udział w wydarzeniu na żywo, otrzymają Certyfikat
Jak wziąć udział w szkoleniu?​
 1. Wyślij do nas zgłoszenie poprzez poniższy formularz 
 2. Zapisz datę 29.11.2023 r. w kalendarzu
 3. Sprawdź swoją skrzynkę mailową ponieważ tam znajdziesz wszystkie informacje organizacyjne

Wyślij zgłoszenie

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Rodzaj uczestnictwa
Chcę wziąż udział w:
Składam zamówienie jako
Pole akceptacji
Pole akceptacji
Pole akceptacji
Na podstawie danych osobowych (w tym, numeru prawa wykonywania zawodu) dokonujemy weryfikacji czy dany uczestnik kwalifikuje się do bezpłatnego uczestnictwa w szkoleniu, gdzie płatnikiem uczestnictwa jest Dolnośląska, Lubuska, Śląska, Wielkopolska lub Zachodniopomorska Izba Lekarsko-Weterynaryjna. Jeżeli uczestnik nie jest zarejestrowany w jednej z powyżej wymienionych Izb dofinansowujących projekt, po złożeniu zamówienia zostanie wystawiona faktura pro forma, którą należy pobrać i opłacić przelewem tradycyjnym. Dostęp do szkolenia oraz nagrania jest przyznawany po opłaceniu faktury i zaksięgowaniu wpłaty.
Administratorem danych jest Clinic Invest Spółka z o.o. z siedzibą w Stawigudzie przy ul. Jarzębinowej 24.
Możesz zgłosić sprzeciw wobec otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną w każdej chwili pisząc na edu@vethink.eu. Jeżeli podałeś swój numer telefonu, ale zdecydujesz się odwołać swoją zgodę na komunikację tym kanałem, również napisz na edu@vethink.eu. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Pełna informacja o regułach przetwarzania Twoich danych dostępna jest w zakładce Polityką Prywatności.

Porozmawiajmy! – bezpłatna konsultacja

Czas trwania: 15-30 minut
Podczas rozmowy zapytamy o to, z czym borykasz się Ty lub Twój zespół. Dzięki temu dopasujemy do tych potrzeb tematykę, narzędzia oraz eksperta. 

  Naszą misją jest podnoszenie jakości życia zespołów weterynaryjnych.

  Adres

  Clinic Invest
  ul. Jarzębinowa 24
  11-034 Stawiguda

  Kontakt

  +48 787 071 953

  Vethink © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone