fbpx
Skip to content Skip to footer

Podcast Vethink Talks

Przed Tobą Vethink Talks – wyjątkowy podcast dla branży weterynaryjnej. Podcast, który porusza nie tylko zagadnienia zawodowe, ale także z zakresu rozwoju osobistego, zdrowia mentalnego i fizycznego, komunikacji i kompetencji miękkich dla weterynarii oraz personelu związanego z branżą weterynaryjną. Dołącz do naszej prowadzącej, Agaty Andrzejewskiej – ambasadorki weterynarii w resorcie zdrowia, która w mistrzowski sposób łączy ze sobą świat weterynarii z różnymi środowiskami.
Z nami zyskasz bezcenny wgląd w nawigację trudnych rozmów, budowanie relacji z klientami i współpracownikami, a także wsparcie własnego dobrostanu emocjonalnego. Bez względu na Twój wiek i staż pracy, ten podcast jest dla Ciebie – pełen inspiracji do budowania samoświadomości i wartościowych relacji w świecie weterynarii i poza nią. Zatem weź głęboki oddech i otwórz swoją głowę na sporą dawkę informacji. Zadbaj z nami o lepszą jakość swojego życia!
Witaj w świecie Vethink Academy 🙋🏽‍♀️🙋🏽‍♂️

odc. 1. "O współpracy w zespole i kobiecym podejściu do liderstwa"

Gościniami premierowego odcinka są:
👩🏻Karolina Brodziak – Vethink Academy, założycielka Vethink Academy
👩🏽‍🦱Sara Meskel dyplom uzyskała w 2005 r, we Wrocławiu. Jej specjalizacją jest higiena zwierząt rzeźnych i żywności pochodzenia zwierzęcego. Obecnie pracuje na stanowisku starszego inspektora weterynaryjnego w jednym z powiatowych inspektoratów weterynarii. Poza tym, pełni funkcję Prezes Rady Śląskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej oraz Przewodniczącej Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników Inspekcji Weterynaryjnej.

odc. 2. "Zadbaj o zdrowie poprzez świadomą pracę z ciałem"

Gościniami odcinka są:
👩🏻Magdalena Żuber, Trenerka Vethink Academy
👩🏽‍🦱Anka Hostyńska– od prawie 20 lat zajmuje się zawodowo pracą z ciałem. Trenerka personalna, instruktorka fitness i tańca, akupunkturzystka, zaawansowana Providerka TRE® Ukończyła Szkołę Fizjoterapii oraz Studium Choreografii Scenicznej. Uczyła na kursach instruktorów fitness, wykładała w szkole policealnej m.in. dietetykę, biomechanikę. Wszystkie powyższe doświadczenia w parze z fascynacją neurobiologią sprawiły, że stała się specjalistką od wyciszania układu nerwowego poprzez ćwiczenia.

Gośćmi odcinka są:
🧔‍♂️lek. wet. Łukasz Łebek – od 10 lat aktywnie walczący o zdrowie psów i kotów, jako lekarz internista. W Vethink Academy uczy jak będąc introwertykiem zbudować swój własny system komunikacji z klientami. Zajmuje się działalnością edukacyjną publikując w sieci pod nazwą “Nie zadzieraj z weterynarzem”. Prowadzi zajęcia dla dzieci przedszkolnych i szkolnych. Autor trzech książek. 
👩🏽‍🦱Iwona Bobrowska-Budny –  doświadczona trenerka biznesu, Talent Management Mentorka, managerka i partnerka biznesowa w obszarze Zarządzania Kapitałem Ludzkim. Partnerka w Kirov Strategic Negotiators Sp. z o.o. i LifeEnergy.pl. Dyrektorka merytoryczna studiów MBA dla kadry HR Akademii Leona Koźmińskiego oraz Partnerka Merytoryczny Kozminski Executive Business School. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie biznesowe w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim – wdrażała projekty ze wszystkich obszarów „miękkiego HR”. 

Porozmawiajmy! – bezpłatna konsultacja

Czas trwania: 15-30 minut
Podczas rozmowy zapytamy o to, z czym borykasz się Ty lub Twój zespół. Dzięki temu dopasujemy do tych potrzeb tematykę, narzędzia oraz eksperta. 

  Naszą misją jest podnoszenie jakości życia zespołów weterynaryjnych.

  Adres

  Clinic Invest
  ul. Jarzębinowa 24
  11-034 Stawiguda

  Kontakt

  +48 787 071 953

  Vethink © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone